reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Ja pracuje różnie ..........9-15 15-21.wie c kwestia dogadania..jak któraś zarzuci jakąś datę, to sprawdzę w grafiku.

Któraś się orientuje jak jest tera z z e znieczuleniem w państwowych szpitalach.....płatne są?Bo słyszałam, że nie płatne.
 
reklama
Dziewczyny - mam do sprzedania 2 książki. CIĄŻA DLA BYSTRZAKÓW ( miękka okładka - kupiona za 34zł) i W OCZEKIWANIU NA DZIECKO ( twarda - kupiona za 60zł ). Wyglądają jak nowe - używane tylko przeze mnie. W komplecie sprzedam za 75zł.Jakbyście miały kogoś chętnego to dajcie znać :)


2qar4oo.jpg



Ci��a dla bystrzak�w Joanne Stone, Keith Eddleman, Mary Duenwald Onepress
W oczekiwaniu na dziecko. Poradnik dla przyszłych matek i ojców - Murkoff Heidi, Hathaway Sandee za | empik.com
 
Natalunia numer do mięsa to 886-826-235.
Numer lokalu 110/111. Jadąc od Dziesięcin drugi boks, wejście z lewej strony. Jakiś czas temu jagnięcina była po 28, a baranina po 25.
 
Natalunia numer do mięsa to 886-826-235.
Numer lokalu 110/111. Jadąc od Dziesięcin drugi boks, wejście z lewej strony. Jakiś czas temu jagnięcina była po 28, a baranina po 25.

Super! Dziękuję Ci bardzo!

Moja Emilka źle znosi upały. Szukamy jej chłodnego pomieszczenie, bo jak tylko jest jej za gorąco to non stop płacze. Dobrze, że w domu moich rodziców jest chłodniej, to mamy gdzie się podziać. To dopiero kilka dni, a co dopiero będzie latem...
 
Mój syn upałami się nie przejmuje (choć widzę, że czasem mu ciężko), a do tego opalił się jak Alvaro. :cool2:
 
reklama
To jak babeczki, spotykamy się 10 maja? Co powiecie na Bajkoland na Lipowej? lokal sprawdzony i bezpieczny nawet dla małych dzieciaczków. No i mają zniżki - przy 3 dzieciaczkach jest taniej :) Tylko teraz o której godzinie? Mi pasuje praktycznie cały dzień.
 
Do góry