reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Selma witaj.

Kama ja tamtedy do babci jezdze, tzn przez zabludów :)
Salonu nie polece, bo niemialam komu uszu przekłuwac :D a mi.. tato przekłuwał :D dawno temu.

pogoda sie pokickala, okropnie zimno u nas, wieje i tak mało przyjemnie.
ogrod wola o wypielenie.. ale gdzie w takie wiatry pielic?? wiatr mnie porwie..

co do spotkanka, to w takim razie bardzo chętnie. Tylko wlasnie dogodny termin :)
w poniedzialek i worek bede w Białymstoku, w pon. ze starszym dzieciem stajemy na kimisje orzekania o niepełnosprawności ( staramy sie o przedłuzenie ), we wtorek jade do notariusza z kuzynką. a potem niewiem co bede robić. zalezy od pogody :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej. Dla mnie odpadA piątek i poniedzialek bo mam przedstawienia z okazji dnia rodzica w placówkach u dzieci.
no i ogolem niewiem czy bylabym na spotaniu bo Oskar ma ospe. juz ponad tydzien chodził z kilkoma krostami a ja uparcie twierdzilam ze to go meszka pogryzla ( bo podobne plamki mu po meszcze sie robią ), no ale wczoraj na ramionku i łopatce zobaczylam dwie kolejne.
mam nadzieje ze strasznie go nie wysypie, bo juz biedny przezywa ze on do p-la nie pojdzie a tak by chciał..
 
Ja w czwartek odpadam mam jazdę L-ką w godzinach 10-12.


Przekułyśmy uszy :-) polecam salon Doris na św.Rocha kobieta na prawdę ma podejście zrobiła wszystko szybko, wytłumaczyła Julce co będzie robić (oczywiście bez zbędnych szczegółów ;-) ) jestem mile zaskoczona :tak:
 
U nas Zu boi się białych fartuchów i chyba dopóki sama nie poprosi to nie będziemy jej robić kolczyków. Zwykła wizyta u lekarza na bilansie kończyła się płaczem i stwierdzeniem: pani siada, nie dotyka Zuzi.Więc wiecie...

To rzućcie jakiś termin.
 
hej wszystkim.Od niedawna mieszkam w bialymstoku i mam pytanie na temat pordu wlasnie w bialymstoku 1 dziecko rodzilam a parkowej w 2009r i bylam nardzo zadowolona ale teraz mysle o zwyklym szpitalu c myslicie szitaach ?
 
Agatka - Witam!!!

Rodziłam dwójkę dzieci w USK i z dwóch porodów jestem zadowolona - zarówno z opieki położnych na porodówce jak i na połogu. Nie mam im nic do zarzucenia.
 
Ja też rodziłam w USK i mam odrobinę inne odczucia.
Patologia ciąży - katastrofa. Na 3 sale 1 łazienka na korytarzu ( obskórna! ), sale po 6-8 osób: wszyscy wkładani do wszystko jedno jakiej sali: i dziewczyny na podtrzymaniu i te po poronieniu i te w trakcie i te przenoszone. Po za tym niektóre pielęgniarki-położne zachowują się tak jakby za karę tam pracowały i wszystko jest z wielką łaską. Po za tym z lekarzy których mogę z patologii polecić to tylko Skotnicki, od reszty trzeba uciekać pędem.

Porodówka super! Nowiutka, czyściutka, położne przemiłe i bardzo wspierające. Nie ma problemu żeby był przy porodzie mąż ( nawet w środku nocy - u nas tak było! ). Jestem mega zadowolona.

A połóg - hm..warunki podobne do patologii ciąży: w sali dziewczyny z dziećmi i te ktorych dzieci są na wcześniakach albo na ITN. Wszystko w jednym worze. Położne noworodkowe złote kobiety, położne zajmujące się mamami - katastrofa, czysty żywy PRL. Wsparcie laktacyjne zależy od tego na kogo się trafi i w jakim będzie ten ktoś humorze. Po za tym dla mnie obchód i ogólne odsłaniania kołdry przy wszystkich to dla mnie kompletny brak poszanowania prywatności.
 
Ola - rodziła w styczniu i mimo, że miałam nacinane krocze, "zajrzeli" mi przy wypisie, żeby zobaczyć jak się goi - wcześniej nikt nie zaglądał żadnej z nas. Jak na 2 doby pobytu - da się przeżyć. Jak masz "chody" to trafisz na salę dwuosobową, więc nie ma biedy :)
 
reklama
dzieki za odpowiedz mam nadzieje ze trafie na mily personel hehehe bo juz jestem po terminie:) a gdzie mozna jsc zziekiem do parkualbo innch miejc ja mieszkam w nowym miescie (ul.transportowa) mam 3 latka synka i ciagle chodzimy pod blok a tam jest maly plac ale o wrzesnia idzie do przedszkola wiec jk urodze bede miala duzo czasu na spacery tylko nie wim gdzie sa jakies cekawe miejsca w bialystoku
 
Do góry