reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Olek, Zosia i Wiktor wszystkim razem i każdemu z osobna
najlepsze życzenia
aby każdy rok przynosił wszystko to,
co w życiu najpiękniejsze
radość, szczęście i miłość.
 
reklama
My również dziękujemy i życzymy wszystkim maluchom- solenizantom zdrówka i usmiechu!
Wczoraj mialismy mały zjazd rodzinny, wszystko się udało, nawet bez kłótni się obeszło;-). Cieszę się bardzo, super! Oluś to już ROCZNIAK:-D.
 
O matko, jakie te dzieciaki już duuuże! Oczywiście same serdeczności przesyłam! Jeszcze tylko Zuzka i Tymek czekają na roczniakowy tort!
 
Dziękujemy serdecznie za życzenia!:-) Bardzo nam miło, że pamiętacie. Było przyjęcie i tort i było fajnie:happy:
Wakacje miałam wakacyjne, ciągle gdzieś jeździłam z Zośką. Naprawdę wypoczęłam. Dziś z radością poszłam do pracy po przerwie sezonowej. Zosia kwitnie, nie gada, ale jest super, nosi kucyki, oczy jej błyszczą, tryska energią i jest bardzo mamowo-przytulińska:tak:
 
Wybaczcie, rzadko wpadam i pzregapiam te suwaczkowe wiadomości o urodzinach. Oczywiscie, wszystkim życzę ciepłego, cierpliwego stawania się większymi ludzieńkami, mamo, radości a tatusiom pieniążków.
U mnie ostatki sierpniowe, melancholijne bukiety zz dalii, deszcz na szybach i pozegnania. Rodzina wyjeżdża, odlatuje, odpływa. Zostajemy my i nasz dom. Hm, jak to powiedzial Włóczykij, są tacy co odchodza i tacy, co zostają.
Nieługo będe pisać do was wrzosowo- co ja mowie, to jest, piszę, juz mam wrzosy w koszyku!
W poniedziałek do pracy, od października na studia, mąż 41 lat kończy za dwa tygodnie i tak to leci....Pozdrawiam bialostockie panny, wpadne kiedyś!
 
Witam koleżanki Białostoczanki. Również jestem białostoczanką i tydzień temu urodził mi się cudny synuś Wiktorek. W związku z tym mam do was pytanko: Czy możecie mi polecić dobrego pediatrę, bo z tego z rejonu nie jestem zadowolona. Ktoś mi polecał np dr Annę Gryko z ul. Tuwima, może o niej coś któraś z was słyszała.
Będę wdzięczna za każdą radę i każdy namiar.
Pozdrawiam gorąco :-)
 
Witaj Nalia i gratuluje Wiktorka.Ja chodziłam do przychodni na Bema i w sumie byłam zadowolona ale chodzilam tylko i wyłacznie na szczepienia :-)jesli dzialo sie cos zlego mam fantastyczna Pania pediatrę niestety prywatnie ale osoba naprawde godna polecenia, jesli jestes zainteresowana moge podac namiary.
 
reklama
Krysiu poproszę o namiary na ta panią pediatrę, może sie przydać w kryzysowej sytuacji. Póki co chyba decydujemy sie na pediatrę z ul. Tuwima, znajomi polecili dr Piechocką. Może się sprawdzi, ponoć konkretna babka. Jutro mąż leci po deklarację do wypełnienia.
 
Do góry