reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Joasiah jeśli chodzi o torty to wypróbowałam z dwóch cukierni z Hortexu i z Kryszenia i zdecydowanie z Hortexu był lepszy i ładniej ozdobiony.
Ale na trzecie to juz chyba bedzie własnej roboty i kto wie może bedzie najlepszy?:-)
 
A ja jakąś godzinę temu widziałam Kalinkę w telewizorze:szok:, piknie śpiewała:-D. I nawet nas nie uprzdziła, że będzie w Białymstoku. Chętnie bym sie wybrała, a tu z telewizorni się dowiaduję o talentach naszej koleżanki. Kalinko wytłumacz się! Całuski!
 
Mania, chybabym na głowę upadła, reklamując się w bb...:-)
Nie wiedziałam, ze będzie telewizja...to tylko środa literacka w Książnicy była.
 
Z Mel polecam czekoladowy. Na roczek Magdy zamówiliśmy z Hefalumpem, to był taki sobie, a czekoladowy wręcz bosssski :tak:
Minia - szpieg z krainy dreszczowców:-p
Kalina, skromna jak zwykle i liryczna, o TAK! Gratulacje!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry