reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
No pewnie! Witamy świeżo upieczoną mamusię :happy: Zaczynam wierzyć, że ten wątek nie wymrze. Może trudno niektórym w to uwierzyć, ale ja juz tu piszę prawie cztery lata:rofl2: Nieźle, co?
Żużak, ja się dopiero uczę jak nie być miętka. Zreflektowałam się, że Zośka przewyższa mnie znacznie inteligencją i regularnie robi mnie w balona:-DPowoli, powoli, odzyskuję kontrolę nad sytuacją. Ja NAPRAWDĘ myślałam, że ona nie kuma trybu warunkowego:szok: Od kiedy odkryłam jaką jestem kretynką używam go CZĘSTO:tak: i konsekwentnie:crazy:, efekty są piorunujące. :-)
 
Rzadko tu zaglądam, ale przyznam, że nietrudno nadrobic mi zaległości ;-) Jestem dopiero początkująca ;-) Bo dopiero rozwija się we mnie dzidzia :tak:

Takie małe dzieci dają do wiwatu :wściekła/y: Ostatnio pilnowałam mojego siostrzeńca i przyznam, że zaginał mnie na każdym kroku... Zapytał mnie skąd się biorą w brzuchu dzieci (powiedziałam, że nie mogę go wziąć na barana, bo mam w sobie dzidizusia). Musialam mu wytłumaczyć najdelikatniej jak umialam, a on do mnie: ciocia, ty myslisz, że ja nie wiem, że najpierw trzeba pójść do łóżka? :szok: Zrobiłam wielkie oczy i nei wiedziałam co mam mu powiedzieć. A mały ma 4 latka... w grudniu 5 skończy...
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
reklama
Halo kolezanki Bialostoczanki!

Wlasnie Was znalazlam i strasznie sie ciesze!. Ja tez jestem z B-stoku, chociaz obeznie mieszkam z mezem i synkiem za granica. Planujemy we wrzesniu przyjazd do PL -bedzie to pierwsza wizyta w PL mojego synka (bedzie mial wtedy 11 m-cy).

Pozdrowienia dla Wszytskich!
Kasia
 
Do góry