reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

plaża na dojlidach robi sie coraz fajniejsza, widziałam ze przekopują calą plaże i bedzie piasek zamiast trawy mmmm jak nad morzem, robi sie corz przyjemniej. Co do ginekologa do jakos wolę facetów hehe ;)
A za oknem znowu snieg padał :( , ale pogodynki zapowiadają, że juz wiosna idzie wielkimi krokami, ale czy im wierzyć?? Wszystko juz jest możliwe.
 
reklama
E-stera ja wracam w czwartek o 13.05 z centralnego. Myślę że spokojnie na ten pociąg zdążę bo zajęcia do 11.30. Dziś to już nie wytrzymałam takie nudy więc się urwałam trochę wcześniej i do galerii z koleżanką. A jutro na zakończenie test będzie więc trzeba do końca zostać. Ale to tylko formalność bo wpisy zaliczeniowe w karcie już są. To może się spotkamy w pociągu?
 
Jesica, teraz na Zamenhoffa jest moja ginka, która mi ciążę prowadziła Niklaszewska. Jest naprawdę dokładna i konkretna. Dobre opinie słyszałam o Lipskim.
 
dzień dobry :)
tak patrzę sobie na suwaczki... jakie nasze dzieci już duże hehehe, Zuzia 4 miesiące, Pawełek juz ponad, jeszcze moja Oleńka tydzień i też 4miechy :)
Wiesz Natali, wezewanie na szczepienie do mnie przyszło :) tzn osobiście przyniosła je pielęgniarka :) hehehe

A na ten spacerek to z miłą chęcią ale może tak po niedzieli? żeby się cieplej zrobiło bez padającego śniegu co? A Kasia zawsze możesz przyjechac odwiedzić rodziców i przy okazji wybrać się na spacer z nami :)
 
dzień dobry :)
tak patrzę sobie na suwaczki... jakie nasze dzieci już duże hehehe, Zuzia 4 miesiące, Pawełek juz ponad, jeszcze moja Oleńka tydzień i też 4miechy :)

nawet sie nie obejrzycie a juz minie rok, ja już pomału zapominam jak moj Krzyś wyglądał jak miał np 4 miesiace, tylko zdjecia zostały hehe :)

My juz po spacerku, zaraz kawusia i Krzys idzie na drzemkę.
 
reklama
dzień dobry :)
tak patrzę sobie na suwaczki... jakie nasze dzieci już duże hehehe, Zuzia 4 miesiące, Pawełek juz ponad, jeszcze moja Oleńka tydzień i też 4miechy :)
Wiesz Natali, wezewanie na szczepienie do mnie przyszło :) tzn osobiście przyniosła je pielęgniarka :) hehehe

A na ten spacerek to z miłą chęcią ale może tak po niedzieli? żeby się cieplej zrobiło bez padającego śniegu co? A Kasia zawsze możesz przyjechac odwiedzić rodziców i przy okazji wybrać się na spacer z nami :)

Ja podpispałam wszystko w przychodni. Może zajdź do przychodni i podpisz oświadczenie, że nie będziesz szczepić wg obowiązującego kalendarza szczepień i sama zdecydujesz kiedy zaszczepić Olę. Będziesz miała spokój i nikt nie bedzie Cię nachodzić. ;-)

Jesica, wybierasz się na poniedziałkowe spotkanie?
 
Do góry