reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
A to możemy umówić się w następnym tygodniu na spacerek bo teraz jestem w Warszawie, niestety.
to jak już będziesz to się odezwij, najlepiej na prv i się umówimy ;)
ja czesto bywam na Gajowej bo moi rodzice tam mieszkają :) a obecnie na Piasta ... wiec chyba zostałam sama :p

Kasiu nie łam się! jak będziesz u rodziców to się odezwij :D
 
hej laseczki:-)
pogoda do bani aż się wychodzić nie chce:wściekła/y::baffled:
oby jutro nie padało:wściekła/y::happy2:
a w ogóle wyobraźcie sobie że nam ukradli folię z wózka nosz kurczaki rozumiem wózek ale folię i to prawdopodobnie w przychodni bo tam trzeba wózek zostawić wcześniej cholipka jeszcze któregoś razu wyjdę i wózka też nie będzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i to od spacerówki taka fajna miałam porządną i teraz na spacerówkę mam taka od głębokiego nie pasuje wcale tylko dzięki torbie się trzyma i nie fruwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: muszę kupić :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
właściwie z dzieckiem z gorączką nie powinno się wychodzić z domu a jeśli gorączka nie daje sie zbić i jutro będzie już dwie doby to może do lekarza pójdź
to może być na ząbki albo wirus
a kupki jakie są?
 
Dziewczyny a byłyście w tej nowej Fartlandii? Bo ja pojechałam wczoraj,żeby zobaczyć gdzie teraz dokładnie jest i jak dojechać,( bo jutro sama z małą samochodem jadę i mam pietra bo nie dośc,że nowy samochód i nie umiem nim dobrze jeździć to pod koniec ciązy nie jeździłam już sama wcale i idzie mi to teraz jak krew z nosa... normalnie muszę się przyzwyczaić :( ) to jakoś tak dziwnie od tyłu się tam wjeżdża od tej Handlowej...
ech mam nadzieję,że jakoś dojadę... a wasze dzieci jak stoicie na światłach czy w korku to też się wydzierają? Bo Ola jak jedzie to jest oki ale jak samochód się zatrzyma... to ryk niesamowity... no i chyba nie wygodnie jej już w kombinezonie jest bo nie może się ruszać za bardzo :) myślę,żeby ją w kurteczkę taką grubszą z polaru ubrać, w rajstopki i spodenki ciepłe....myślicie,że nie za zimno??
 
reklama
no i ładnie pogoda super normalnie drugi dzień przez nią mam silny ból głowy:(
ciekawe jak jutro rano będzie bo ja nie wiem jak ja się wybiorę wózek z niepasującą folią ja z parasolką synek z parasolką i do tego autobusem nie widzę tego :(
 
Do góry