reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

I musze sie pochwalić ze jestem w ciąży, mój Krzyś będzie miał rodzeństwo jupiii, chciałam dla rodziny powiedziec na święta ale nie wytrzymałam heheh.

Milego Słonecznego Dnia!!
Ale fajnie!! Gratulacje!!!!! My od stycznia 2011 będziemy się starać o rodzeństwo dla Zuzi :-) chcemy teraz mieć dzieci, tak miniej więcej po 2-3 lata różnicy a później korzystać z życia po 30-stce :wink:
gratuluję :))) trzymam kciuki za maleństwo!!! to na kiedy termin???

Natalia- ojej, kurujcie się ile wlezie... tak to jest pogoda super się robi to i choróbska przychodzą :(
no i moja chyba zachorowała... ma katarek ale ciągle jej ten nosek czyszczę, tak żeby nic nie zalegało no ale dzisiaj w nocy zaczęła ciągnąć parwe uszko... to zapalenie ucha???tak sięobjawia? nie ma gorączki tylko zatkana troszeczkę jest i może bardziej marudna niż zawsze ale nic poza tym. A wasze dzieci miały już to świństwo? jak sięobjawia? a pewnie leczy antybiotykiem... poobserwuję ją trochę i sunę do lekarza....

Ciąganie za uszko i płacz przy tym to zapalenie ucha. Moja ma okropny katar i na widok fridy jest krzyk... A ja się nią bawi to sama sobie do noska chce wsadzać... Kaszle moje dziecko i jedziemy do lekarza, ale do homeopaty, bo w przychodni nie ma dzisiaj miejsc, a z chorym dzieckiem nie będę siedzieć i czekać, tym bardziej, że tam mało miejsca... Jeszcze co innego się przyplącze w cholerę...

A ja po świętach we wtorek już do pracy... Matko, jak szybko ten czas minął...
 
reklama
dziękuje za Gratulację!

My się troszkę staraliśmy, aż tu wkońu taka na święta niespodzianka, a najfajniejsze jest to ze mam taki sam termin porodu jak z moim poprzednim dzieckiem hehe, możne będą urodzeni w tym samym dniu. :) . Ja sobie nie wyobrażam żeby moje dziecko nie miało rodzeństwa, a nie chciałam żeby było więcej niż 3 lata.

Oj biedne te wasze dzieci, życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia dla małych bąbelków.
 
a u mnie body z bb czeka niecierpliwie w komodzie :)))) na Kacperka.
jeju jaki ja miałam ciężki dzień. jakiś ból głowy mnie dopadł. próbowałam coś stworzyć do szkoły ale nic z tego nie wyszło, nagle dopadł mnie kryzys szkolny, poprostu przestałam sie przejmować jak ja se poradze ztymi zaliczeniami itp. wogólle zrobiłam sie przez te ostatnie 2 tyg leniwa ...
jutro czeka mnie dzień jazdy autem-naszczeście jako pasażer ale to już też męczące.... bo załatwianie znów w urzedach, wizyta na ktg, zakupy jako takie już na święta ...no i najgorsze oczyszczenie konta bankowego bo w środe czeka nas wymiana okien w całym domu szok ...taki bajzer przed świętami
dobra oglądam serial miłosny hihihi na tv2 :)
 
a u mnie body z bb czeka niecierpliwie w komodzie :)))) na Kacperka.
jeju jaki ja miałam ciężki dzień. jakiś ból głowy mnie dopadł. próbowałam coś stworzyć do szkoły ale nic z tego nie wyszło, nagle dopadł mnie kryzys szkolny, poprostu przestałam sie przejmować jak ja se poradze ztymi zaliczeniami itp. wogólle zrobiłam sie przez te ostatnie 2 tyg leniwa ...
jutro czeka mnie dzień jazdy autem-naszczeście jako pasażer ale to już też męczące.... bo załatwianie znów w urzedach, wizyta na ktg, zakupy jako takie już na święta ...no i najgorsze oczyszczenie konta bankowego bo w środe czeka nas wymiana okien w całym domu szok ...taki bajzer przed świętami
dobra oglądam serial miłosny hihihi na tv2 :)

tylko sie tak nie przemęczaj, a ze szkołą na pewno dasz sobie radę.

Jesica ogromne gratulacje!!!!!

dziekuje dziekuje, już sie nie moge doczekać az zobaczę fasolkę na usg, bo jak na razie to nic nie czuje, wogóle nie czuje ze jestem w ciąży hehe
 
Hej, my w koncu dzisiaj na dwor idziemy....jupi!szukam amłemu czapki bawelnianej ale nigdzie nia ma!!!!!!!!!!!!!!Calą glaerie Biała , Alfe schodziłam , W H&M tylko z Kubusiem Puchatkiem...feeee.W tamtym roku w Rekids genialan kupiłam- w tym nie ma nic
Te rynkowe są okropne........
Mozę jeszcze dzisiaj w Smyku coś znajdę
Jesica a ktory to już tydzien?
nati jak tam maleńka?Miewa sie juz lepiej?
 
reklama
Do góry