reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
a moj Krzys pierwszy na liści rezerwowych :( mam nadzieje ze go przymją od rana dzwonie to nie ma juz miejsc w zadnym przedszkolu moze pozniej sie zwolnią. A jak jest z tą listą rezerwową ktos moze wie, Jezeli moj Krzys jest pierwszy na liscie tzn to pierwszy idzie na zwolnione miejsce??
 
Estera pisałaś wczesniej o jakims przedszkolu prywatnym , mowilas ze cena przestępna, Jakie to było przedszkole?? Bo jak mój Krzys sie nigdzie nie dostanie to pojdzie do prywatnego. Bo nie wiem czy sobie dam rade jak urodze.

Patrzę że juz filonka bedzie miala dzidziusia na rąćżkach super, mamy nadzieje ze sie szybko odezwie na BB.

A na spotkanko tez bym sie wybrała, ale nie wiem czy dam rade, bo mam takie mdłości że szkoda gadać. Z krzysiem nie mialam wcale myslalam ze i teraz tak bedzie. Niestety nie jest tak kolorowo. Najgorzej jak trzeba jedzonko przygotowac dla małego bleee. Pocieszam sie ze jeszcze tylko miesiac potrwaja te mdlości :/

i juz sie rozpogodziło ;) buziaki papa
 
a moj Krzys pierwszy na liści rezerwowych :( mam nadzieje ze go przymją od rana dzwonie to nie ma juz miejsc w zadnym przedszkolu moze pozniej sie zwolnią. A jak jest z tą listą rezerwową ktos moze wie, Jezeli moj Krzys jest pierwszy na liscie tzn to pierwszy idzie na zwolnione miejsce??

Tak :-) idzie pierwszy
Wysłałam Ci na priva info, bo nie chce spamować ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam Was JUŻ z malenstwem w domku. jejku jaki on slodki.:-)
przepraszam ze tak dopiero się odzywam, ale wróciłam ze szpitala 17 po południu,od razu musiałam zabrac sie za ogarnięcie z lekka domu i uporzadkowaniu wszystkiego.potem czas pochlonał mały i sen. wczoraj tylko zdazyłam przewitacsie z kwietniówkami i padł mi net ( jak mnie to wkurza ze co raz cos sie z nim dzieje)

dziś troszke miałam cięzką noc-bo mały se zrobił w dzień noc a w z nocy dzień. wiec troche czuje się zmęczona. teraz słodko śpi. a ja relaksuje się przed kompem.... choć z zaleceń położnych powinnam spać tez kiedy mały spi bo później może być :tak:różnie. tylko ja tak nie umiem w dzień:-p
pozdrowka dla Was i Waszych dzieciaczków
 
reklama
Filonka gratuluję i życzę Wam dużo dużo zdrówka. Oby maleństwo jak najszybciej zrozumiało do czego służy noc. A Ty wykorzystuj każdą wolną chwilę na spanie.
 
Do góry