reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

W następnym tygodniu mam dzień wolny we wtorek, środę i czwartek. We wtorek idę na noc więc popołudnie odpada. Może być rano lub popołudniu ale nie póżniej niż 17. O 19 muszę być w domu bo Maja dłużej nie wytrzyma. Co do weekendów to staramy się spędzać czas rodzinnie (o ile nie pracuję), więc raczej ja odpadam.
 
reklama
ja się dostosuje,biorę dwa młode.Ciężko tak będzie zgrać,może poprostu zostańmy przy 10 maja rano?lub po południu.Kaamma może uda Ci się dojechać?daleko mieszkasz?Estera a ty 10 nie możesz w dzień?
czy koniecznie miejsce musi być zamkniete?ja to jestem za parkiem(jakby było ciepło)spacer,kawka w parkowej?
 
Ostatnia edycja:
Jedna w chuście z możliwością nakarmienia, druga nie usiedzi sekundy w miejscu - koniecznie miejsce z dostępem do kawałka podłogi żeby można było przewinąć, nakarmić, a drugą posadzić na siku. Jak dla mnie to tylko miejsce zamknięte/

Ja 10 nie mogę. Mogę tylko do godziny 12, a później mam ważne spotkanie.
 
Hej :)

forum odzylo :)

Spotkanko planujecie? ale wam fajnie :)

Kama100 skąd ty tak dokladniej jestes?? tak z ciekawosci pytam :)
 
Renata mieszkam 5km od Zabłudowa w stronę Hajnówki ;-)


Dziewczyny moja 2latka zażyczyła sobie kolczyki, zapisałam ją do salonu "Doris" w sumie pierwszy lepszy znaleziony na bialystokonline może któraś z Was ma większe doświadczenie w tej sprawie i może mi polecić sprawdzony salon kosmetyczny?
 
reklama
Do góry