reklama

Kolizja samochodowa

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez zegarek11, 25 Luty 2016.

1. zegarek11

zegarek11 Początkująca w BB

Hej,

Moje piękne autko granatowe zostało już tylko w mojej pamięci i na fotografiach :) Tak o autko się dbało i była to moja perełka :) Dlatego też nie odpuszczę osobie, która nie powinna wsiadać za kółka jak nie potrafi obchodzić się z pojazdem. Dlatego chce uzyskać odpowiednie odszkodowanie z podmiotów jakie tylko mogę. Jak działają firmy pokroju Link do: CODEX® Odszkodowania 24/7 Zadośćuczynienie i odszkodowanie z OC, PZU, ZUS Pomoc prawna. co uzyskują większe odszkodowania ?
    Zastanawiało mnie też odszkodowanie za zadośćuczynienie. Co o tym sądzicie ?

Ostatnia edycja: 8 Marzec 2016
  2. asia_wo88

asia_wo88 Początkująca w BB

Ja korzystałam z usług firmy zajmującej się dochodzeniem odszkodowań, bo sama zupełnie się na tym nie znam. Wolałam nie popełniać błędów, nie tracić czasu naukę, na bieganie po stosy dokumentów, dlatego oddałam sprawę w ręce firmy Link do: Dochodzenie odszkodowań | Castellum, która bardzo szybko zaczęła działać. Pomogli mi we wszystkim, sami zebrali dokumenty, poradzili jak komunikować się ze wszystkimi stronami kolizji i zapewnili pomoc radców prawnych. Praktycznie o nic nie musiałam się martwić. Okazało się, że z taką pomocą sprawa wcale nie była bardzo skomplikowana. I co ważne zakończyła się szybko i z pozytywnym skutkiem

3. reklama
  4. nukka

nukka Początkująca w BB

Naprawa samochodu będzie szła z OC sprawcy wypadku? W takim przypadku radziłabym się zgłosić do serwisu samochodowego, który podejmie się naprawy, da wóz zastępczy i rozliczy szkodę w sposób bezgotówkowy. U mnie takie rozwiązanie się sprawdziło. Samochód oddałam do warsztatu z Warszawy http://www.likwidacja-szkod.waw.pl Nie potrzeba było żadnego dochodzenia odszkodowania.

5. Dulce

Dulce Fanka BB :)

najgorsze w tym wszystkim jest załatwianie tych wszystkich formalności powypadkowych.

6. espana

espana Zaciekawiona BB

Formalności nie są najgorsze - najgorsze jest to, że zawsze na kolizji i wypadku jesteśmy finansowo w plecy.

7. aga.han

aga.han Początkująca w BB

Hmm, szukałam informacji na temat odszkodowania właśnie, bo też mam problem z jednym delikwentem i trafiłam na bardzo przyjemny artykuł Link do: Najlepszy kierowca |.
    Tylko kurde najgorzej jest jak sprawca wypadku wymiguje się od spisania oświadczenia!
    Trzeba z nimi umiejętnie rozmawiać. Bo teraz różni ludzie są.

8. espana

espana Zaciekawiona BB

Aga jak jest opór to robisz memory fajf, 997 i wszystko jasne. Za marudzenie klient od razu ma 2 stówki na wejściu i 6 punktów karnych.

9. Aniela_89

Aniela_89 Początkująca w BB

Sama kiedyś miałam, co prawda niedużą, stłuczkę, ale prawda jest taka, że nawet mały wypadek jest bardzo stresujący. Nie mniej mnie bardzo pomogli z Link do: Ubezpieczenia samochodowe - finansowanie zakupu - Renault Jaszpol Łódź
    Bardzo profesjonalni i pomocni. To z pewnością mogę powiedzieć. Do tego prowadzili mnie jak za rączkę, a wiemy, jak kobiety najczęściej w takich sytuacjach się zachowują ;)

10. reklama
  11. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Poleć forum