reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolka nerkowa

Dołączył(a)
9 Kwiecień 2019
Postów
11
Hej.
Czy któraś z Was miała w ciąży kolkę nerkową?
Ja miałam w środę (ból okropny) jechałam na pogotowie tam dostałam zastrzyki przeciwbólowe i zapisano mi nospe. Pani ginekolog zrobiła mi jeszcze usg mówiła że z dzieckiem wszystko ok i ciąża nie jest zagrożona. Ale ja i tak się martwię czy aby napewno wszystko jest ok.
Dodam jeszcze że w nocy urodziłam kamień który był w nerkach i ból odrazu przeszedł i jak narazie wszystko jest ok.
Myślicie że z dzidzia jest wszystko ok? Nie wiem czy nie iść na kontrole do mojego ginekologa prowadzącego. Jestem w 16tyg
 
reklama
Hej.
Czy któraś z Was miała w ciąży kolkę nerkową?
Ja miałam w środę (ból okropny) jechałam na pogotowie tam dostałam zastrzyki przeciwbólowe i zapisano mi nospe. Pani ginekolog zrobiła mi jeszcze usg mówiła że z dzieckiem wszystko ok i ciąża nie jest zagrożona. Ale ja i tak się martwię czy aby napewno wszystko jest ok.
Dodam jeszcze że w nocy urodziłam kamień który był w nerkach i ból odrazu przeszedł i jak narazie wszystko jest ok.
Myślicie że z dzidzia jest wszystko ok? Nie wiem czy nie iść na kontrole do mojego ginekologa prowadzącego. Jestem w 16tyg
Ja miałam na końcówce ciąży ale nie z powodu kamienia, ale dziecko blokowało mi odpływ moczu z jednej nerki. Jeżeli Ci przeszło to na pewno z dzieckiem wszystko dobrze, ja bym nie szła na kontrolę z tego powodu :)
 
Jeśli Ciebie nic nie boli i nic na razie nie dolega to nie ma powodów by na kontrolę iść. Dziecku się nic nie stanie. Sama cewnik mam założony bo nerkę mi zatkało przez ucisk dziecka i nie jest wymagana żadna kontrola póki nie boli, nie krwawię ani gorączki nie mam.
 
Jeśli Ciebie nic nie boli i nic na razie nie dolega to nie ma powodów by na kontrolę iść. Dziecku się nic nie stanie. Sama cewnik mam założony bo nerkę mi zatkało przez ucisk dziecka i nie jest wymagana żadna kontrola póki nie boli, nie krwawię ani gorączki nie mam.


Jak sobie radzisz z tym cewnikiem? Ja właśnie na sorze i wiem ze będą mi go dawać :(
 
Jak sobie radzisz z tym cewnikiem? Ja właśnie na sorze i wiem ze będą mi go dawać :(
Po trzech dniach przestałam czuć że go mam włożonego. ;) Przez pierwsze dwa dni czułam cały, dosłownie wewnątrz ciała czułam gdzie jest i było takie parcie na pęcherz przy siusianiu ale minęło. I pamiętaj żeby dużo pić bo może się zatkać a wtedy by musieli wymieniać. Ogółem to nic strasznego, ulga niesamowita jak już nerka nie boli.
 
Ja niestety bardzo źle zniosłam cewnik. Mialam go 3 miesiące, mialam nieustanne infekcje, ciągle antybiotyki i wysokie gorączki. Bardzo bolało, ciągły krwiomocz... Szkoda gadać. Wyjelam na własne żądanie, bo nie mogłam już tak dłużej. Od tamtej pory nerki czyste na szczęście.
 
Do góry