reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolka u niemowlaka,!!

reklama
U nas działa noszenie pionowo i ciepłe okłady.
Ale nie jest łatwo.
A jakie mleko podajesz?
My przeszliśmy na Baby Life.
Polecam.
Już się uspokoiła pomogło mleko nan bez laktozy,tylko że teraz ma skazę białkową na uszku i nie wiem jakie teraz mleko jej podawać ☹️
 
Już się uspokoiła pomogło mleko nan bez laktozy,tylko że teraz ma skazę białkową na uszku i nie wiem jakie teraz mleko jej podawać ☹️
A kto stwierdził skaze? Mleko musu być bez laktozy, czyli to co podajesz ,kup maść w aptece z wit A i e i smaruj
 
Mój pediatra stwierdził że na uszku ma AZS
Próbowałam kilka rodzajów mleka i tylko ten nan bezlaktozy jej posmakował,po nutramigenie wymiotowała,po bebilonie pepti dostała wysypkę! A ten nan to koleżanka mi poleciła i nie wiem czy dobrze robię podając to mleczko skoro ma skazę białkową
 
Próbowałam kilka rodzajów mleka i tylko ten nan bezlaktozy jej posmakował,po nutramigenie wymiotowała,po bebilonie pepti dostała wysypkę! A ten nan to koleżanka mi poleciła i nie wiem czy dobrze robię podając to mleczko skoro ma skazę białkową
Każdy pediatra powie że to skaza ,idź do alergologa lub dermatologa, jeśli to skaza to nam bez laktozy jest ok
 
reklama
Do góry