reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolka-zmora znana nam wszystkim

reklama
Sab podawałam jakis tydzien. Troche pomagal ale musialam odstawic bo po nim mala miala chlustajace wymioty. U nas sprawdzil sie debridat - faktycznie kolki przeszly, a teraz awaryjnie podaje espumisan jak coś tam sie z brzuszkiem dzieje. My juz chyba (odpukac) z kolek wyrastamy i jest coraz lepiej:-).
 
mi się sab konczy wiec na dniach zobaczymy jak u nas z kolkami..mama nadzieję że coraz lepiej i w końcu nie trzeba będzie żadnych specyfików stosować!
 
Ja stosowałam Sab.. i teraz stopniowo obniżam ilość kropel. Za bardzo uwieżyłam w cudowne działanie. Podawałam jej tak jak na ulotce po 15 kropel przed karmieniem dopiero później zapaliła mi się lampka, że to chyba za dużo. Na szczęście nie było żadnych skutów ubocznych a teraz przy stopniowym zmniejszaniu też jest ok. Może już nie ma tak bolesnych kolek? Swoją drogą to dziwne, że Niemcy leczą kolki "końskimi dawkami" w porównaniu z tym co w Polsce?
 
z Infacolem też tak jest, jeżeli dziecku nie pomaga 0,5 ml to można zwiększyc do 1ml, i też podaje się przed każdym karmieniem:blink:, zatem nie widzę nic nadzwyczajnego w sab simplex a że pomagają bardziej niż inne to w naszym wypadku na pewno się sprawdza:happy:
 
dziewczyny nam sie skonczyl Lefax i z koniecznosci w oczekiwaniu na paczke musielismy zastepczo zastosowac Infacol! niestety malemu sie pogorszylo, stal sie marudny, ulewa po kazdym posilku od 17 sie prezy, steka i poplakuje, a od 3-4 w nocy meczy sie ze zrobieniem kupy, co mu sie udaje ok. 9-11! nie mozemy sie juz doczekac na paczke z Lefaxem... pozdrawiam
 
jeju dziewczyny jestem przeszczesliwa! dzis rano przyszla paczka z Lefaxem i moj synek jest juz po 2 dawkach i wyobrazcie sobie ze nawet przez minute nie bylo kolki, od 3h spi jak aniolek... a Infacol wyladowal w koszu...
 
reklama
Do góry