reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolka-zmora znana nam wszystkim

reklama
moj za to w kazda pieluche zolta lub zolto-zielona i rzadziuchna....
a z tego co wiem raz dziennie to wszystko w porzadku,wiele dzieci tak ma ze zalatwia sie raz dziennie
 
Ostatnia edycja:
no to dobrze, uspokoiłam się. a tobie anik i twojej kruszynce współczuję, bo pewnie biedactwo się męczy. mój michałek nawet dzisiaj rano mnie zaskoczył kupką, ok 4,40 troszkę marudził ale po chwili zasnął. nawet nie wpadłam na to zeby sprawdzić czy coś tam się pojawiło bo o 4 go karmiłam i nic nie miał. a tutaj o 7 jak już się obudził na jedzenie, zawsze przed sprawdzam a tutaj co?? kupka, :-D aż mi głupio było że tak biedaczek przespał ponad godzinkę z kupką bo leniwa mamusia zatkała synkowi buźkę smoczkiem.:zawstydzona/y: teraz to chyba będę za każdym razem sprawdzać :tak:
 
a moja to kupa jak najęta :)

ok 4 -5 w ciągu doby , normalnie co górą wejdzie to zlatuje dołem nie nadążam ze zmianą pieluch, a smrodek niemiłosierny :)

Anik a nie próbowałaś mleka enfamil?? Słyszałam, że po bebilonie dzieciaczki mają czasem problem z kupą?
 
Moja też kupcia w każdą pieluchę, i to zaraz po jedzonku a czasem i w trakcie. Czasem strasznie stęka i się napina, ale generalnie robi kupcię, i nie wiem czy to kolka już czy nie.
 
reklama
u nas espumisan nie skutkuje...kupię dzisiaj Bobotic i zobaczymy...lekarka mówiła żeby próbować bo każdemu dzieciakowi moze pomagac co innego..zobaczymy...

U nas też kupka często ale z wielkim problemem...i jest przy tym napinanie się podkórczanie nóżek, wielki krzyk...
 
Do góry