reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolki/bóle/katarki itp. - leki,sposoby i sprawdzone rady

Kamu dobrze radzisz z tymi otrębami - nawet mi samej one pomagają:-)
a na suchą śluzówkę czy też lekki katarek koleżanka poleciła mi smarować moim mleczkiem małemu nosek - najlepsze lekarstwo ponoć
dziś nawet na sobie wypróbowałam
 
reklama
u nas sa kupy raz dziennie punkt 8.00 rano.A wczoraj to nawet dwie byly.Oczywiscie smierdza jak nie wiem ,przebieramy go w koszulce naciagnietej na nos.Ja rozumiem,ze kupy pachnace nie sa,ale zeby az tak walilo:confused:Za to baki odchodza non stop.Ostatnio bylismy w kosciele i akurat jak byla cisza,maly puscil siarczystego baka,az sie ludzie popatrzyli:zawstydzona/y::-D
 
Madzia fajnie wyszło w tym kościele hihihihi
u nas kupy co 2 dnii jakoś lekko(odpukać) idą, ale odkąd dostaje butle raz dziennie to fetor straszny jest, bączki też śmierdzące się zrobiły....
 
Ciągnąc dale temat kup chciałabym sie zapytać o kolory tych smierdzuszków. Mój synek ostatnio robi jakieś takie zielonakwe i zastanawiam się czy nie dowiedzić lekarza bo gdzieś w necie wyczytałam że to może być jakaś bakteria. Czy Wasze maluszki też tak czasami się załatwiają ?
 
Zielone mogą być przy zmianie mleka sztucznego, albo jak Ty coś zjesz toksycznego: Florka miewała, jak mamusia eksperymentowała z Reddsem:p Od bakterii też mogą byc, ale to by chyba było więcej objawów - przy okazji możesz wspomnieć lekarzowi, tak czy inaczej.
 
u nas kupki tez do pachnacych nie naleza ale jakos tak nam sie unormowalo ze przynajmniej jedna dziennie jest:tak:jedyne co mnie ostatnio niepokoji to to ze mala tak dziwnie pokasluje, przy czym nie ma zadnego katarku, goraczki i na chora raczej nie wyglada:confused:
 
Moj czasami tez zakaszle i ja zauwazylam ze poprostu krztusi sie slina ,ktorej teraz ma w nadmiarze;-)
 
reklama
Andula, u nas to samo :), myślałam że to może jakieś przeziębienie ale okazuje się że ślina leci i dziecko się czasem zakrztusi:-)
 
Do góry