reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolki/bóle/katarki itp. - leki,sposoby i sprawdzone rady

reklama
survivor26 może masz rację bo tak myślę, że ostatnio z jedzeniem sobie trochę eksperymentowałam więc kolor kupki też mógł się zmienić. Dodatkowo jutro mam wizytę kontrolną więc zapytam się pediatry o kolor kupki. A takie dodtkowe pytanie - Co było u Ciebie po redsie ? Pytakm bo zbliża mi się gościna rodzinna i chciałam spróbować jedengo małego redsika tak do towarzystwa ale jakoś się boję.
 
Magdziaczek: no nic nie było, żadnych bóli etc. tylko kupa zielona jak trawa na łące - no ale tego reddsa to dużo nie było, tak ze 100 ml góra:)
 
no mam nadzieje choc nastawiłam sie ze do roku czasu tak bedziemy walczyc ze wszyskim pokolei.
ale niebawem bede obeznana w medykamentach lepiej niz farmaceuta.:-D
 
Heksa trzymaj sie!teraz już bedzie coraz lepiej , mały coraz starszy:tak:
co do piwa to ja bym nie piła jak karmisz piersią,lepiej karmi:tak:toast można wznieśća zawsze to bezalkoholowe:tak:
 
reklama
Do góry