reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLKI - Wszystko co może przynieść ulgę naszym maluchom

my tez jemy bio gaia i jest ok, co prawda nie jemy papryki kapafiora kapusty itp, smazonego tez malo, ale za to wcinam truskawki i nic malemu nie jest :) cieszy mnie to strasznei bo ja jestem mega truskawkozerca :)
 
reklama
Czytam te Wasze wpisy i szukam najlepszego środka na nasze kolki, ale mam mieszane uczucia... Na pewno nie będę ryzykować dawkowania dziecku czegoś co nie jest zarejestrowane w Polsce jako lek czyli Sab Simplex. Niby simetykon jest bezpieczny, ale kto wie, czy nie są do tych leków dokładane inne E-ulepszacze... to trochę ryzykowne szprycować najdroższy skarb, który dopiero pojawił się na tym świecie sztucznymi substancjami.
 
ja swojej córci podaję espumisan kids w kropelkach, na ostatniej wizycie Pani doktor poleciła mi ten lek a kolki i muszę powiedzieć ze małej po nim przechodzi, chętnie pije lek bo ma słodki bananowy smak no i wypija całą dawkę. Podpytaj lekarza o ten lek na kolejnej wizycie jeśli masz wątpliwości.

na pewno nie podam dziecku nic z takich rzeczy bez konsultacji z lekarzem. Chociaż mam nadzieje, że lekarz nie powie tak jak moja mama, że "tak ma być, dziecko musi sobie czasem popłakać".
 
Do góry