reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolki???

Dorcia1431

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2018
Postów
41
Witam,
Mam miesięczna córkę, która od około 5 dni około godziny 15 - 16 zaczyna krzyczeć mimo iż jest najedzona (karmie piersią), brzuszek ma miękki i kupke robi normalnie. Potrafi krzyczeć od godziny do dwóch i śpi pół godziny i tak nawet 3-4 serie w ciągu dnia. A przed wczoraj to krzyczała bez snu około 9 godzin, wczoraj krzyczała ale po jej usypianiu zasypiala. To kolki czy inny problem? Czy ktoś miał podobnie?
 
reklama
Witam.
Nasze maleństwo ( ma miesiąc) męczy się z nimi od jakiegoś czasu. Próbujemy z partnerem pomóc na wszystkie sposoby. Podajemy Espumisan do każdego mleka ( mała karmiona niestety butelka, espumisan po konsultacji z położna) ale i i to nie zdaje egzaminu. Jednak coraz więcej osób poleca mi niemieckie krople Sab Simpleks. Chciałabym się zorientować czy któraś z mam słyszała / miała do czynienia z tymi kroplami? Nie jestem zbytnio przekonana żeby podać je dziecku, oczywiscie podpytam jeszcze o to pediatre. Jednak na tą chwilę chciałabym zasięgnąć tutaj jakiej kolwiek opini/ sugestii. Pozdrawiam.
 
Witam,
Mam miesięczna córkę, która od około 5 dni około godziny 15 - 16 zaczyna krzyczeć mimo iż jest najedzona (karmie piersią), brzuszek ma miękki i kupke robi normalnie. Potrafi krzyczeć od godziny do dwóch i śpi pół godziny i tak nawet 3-4 serie w ciągu dnia. A przed wczoraj to krzyczała bez snu około 9 godzin, wczoraj krzyczała ale po jej usypianiu zasypiala. To kolki czy inny problem? Czy ktoś miał podobnie?
 
reklama
Może skok rozwojowy? Kolka raczej o tych samych porach się zaczyna. U nas np po 18 albo po 2, za tydzień będzie 2msc. Teraz męczy się ze skokami rozwojowymi. Pierwszy miesiąc dużo przy piersi dużo przytulania i bycia przy mamie
 
reklama
Do góry