reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Mateuszkowa ale mi smaka narobiłaś na te bułki:tak: Ale mi na dzisiaj słodkości wystarczy i to nie tylko na dzisiaj :eek:
Samochód umyty.
Oby mężowi przeszło i nie trzeba było zabiegu.

Kurcze, a mnie dalej ten kark boli :eek: już nie tak bardzo ale jednak. Coś mi się wydaje, że to nie jest od złego ułożenia w czasie snu. Tak się zastanawiam czy to nie od 8 abs i od brzuszków :hmm: Na razie nie ćwiczę a już mi brakuje i już mi szkoda mojego wymarzonego brzucha :wściekła/y: To chyba tylko hula hoop mi zostanie.

Gaja to naprawdę malutko zjadłaś, skoro dzisiaj były słodkości i tylko 1300 kalorii.
Ja zanim nie zaczęłam sprawdzać ile co ma kalorii to nie myslałam, że słodycze to naprawdę aż tyle kalorii mają :szok: Normalnie jeden kawałek ciasta czy batonik może mieć tyle samo co lekki obiad.

Jolit@ a Ty gdzie się zapodziałaś dzisiaj ?
 
reklama
A o mnie się nikt nie martwi heh :-:)-:)-(
Ja mam doła dzisiaj bo znowu najadłam sie jak głupia. Ciastka, krokieta z serem i brokułami, żurek, sałatke gyros ah :no::no: a do tego strasznie źle się czuje bo serce mi telepocze i wogole cala jestem roztrzęsiona :crazy::crazy:
Nie wiem co jest grane...

Edysiek a nie pada u Was deszcze że myłaś auto? A nie przewiało Cię może?

Mateuszkowa ja dzisiaj dla męża upiekłam znaczy piecze chleb i taaaaak pachnie ah....

Ide zaraz ćwiczyć chociaż dobrze że to robie tylko że nawet pół centymertra mi nie spadło przez dwa tygodnie :no:
 
edysiek - moze faktycznie to od abs-a ten kark, ale wychylasz glowe do przodu jak labedz:-D jak cwiczysz??? albo cie zawialo gdzies...
gaja- faktycznie malutko jak 1300 ze slodkosciami!! to ty jesz jak wrobelek chyba :-D:-D

alusia co to za minki ???? nie smuc sie ;-), od jutra bede sie pytac gdzie jestes jak sie nie zameldujesz chociazby przez godzinke!! :-D:-D no to mialas wyzerke...a serducho moze od octu ???? albo przez pogode :cool:

bulek wyszlo 12..juz zezarlismy po 2.. i to z maslem ( plastry masla bo zimne!! :no: ) i z tzw. miesiwem ( taki przysmak szlachecki ze sloiczka z galaretka..jak ktos sie orientuje.. ) na kolacje chyyba znowu zjemy ..a jutro pieke kolejne :szok::szok::no::no::no:
eh.................. :p

zjadam 3 ciastka , 2 garscie chrupkek kukurydzianych to moje grzeszki na dzis..no..ni i to maslo :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ja od jutra znowu się biore kurcze. Jutro zrobie sobie taką głodówke na oczyszczenie organizmu a od Niedzieli dalej dukan :-)

Mateuszkowa a jak robisz te bułki? Masz maszyne czy w piekarniku?
 
alusia ja mialam wielkie checi na glodowke ale po 1. u mnie nie ma szans:-D:-Dpo 2. jak czasem nie zjem obiadu to bardzo ale to bardzo zle sie czuje

przepis mam stad:

Fantazyjne bułeczki

robi sie je baaaaaaaaardzo szybko i sa mega smaczne :-)
a robie w piekarniku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no nie wiem czy jem jak wróbelek, zjadłam 2 banany, 2 małe kromki razowca, 1/2 woreczka ryżu i maluni - może 1/3 albo 1/4 kawałka połowy piersi z kurczaka i kilka takich suchych rurek waflowych, takich jak się do lodów nieraz wkłada a w 100 g maja ponad 400 kcal, no ale cóż:sorry:. W każdym razie podliczyłam sobie wsio na kalkulatorze kalorii i właśnie w granicach 1300 mi wyszło, no może 1400 gdyby dodać 3 kawy inki z mlekiem. Ale poćwiczyłam więcej i brzuszków i na steperku.
Głodówka tez za mna chodzi bo ja mam takie strzęlające i skrzypiące stawy kolanowe i kiedyś w pewnej książce czytałam, że to od zalegającej szkodliwej soli w stawach i jest taka 2-3 dniowa głodówka na oczyszczenie stawów wg Tombaka ale bym musiała pewnie jego książkę kupić bo wątpię czy gdzies znajdę w necie:-(
 
Edysiek chciałam się jeszcze Ciebie zapytać czy polecasz jakiś chrom? Bo jutro planuje wyskoczyć do apteki to bym sobie też kupiła :-)

Mateuszkowa dzięki za przepis jutro go zobacze na drugim kompie :-) A ja też się źle czuje jak nie zjem obiadu ale będe piła duuuużo wody i herbaty zielonej :-)

Gaja wg. Tombaka tutaj coś piszą ale nie wiem czy to dobre informacje http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1760143
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Wam!

Nastał dzień na wznowienie moich działań. Remont u mojej mamy skończony, u mnie już dopięłam na ostatni guzik wszystko. Czysto, świeżo, aż miło. I tak zastanawiałam się dziś nad sobą. No i nad tym co przez ostatni miesiąc robiłam. Byłam mega zalatana i zapracowana, że zapomniałam naprawde o sobie. Jadłam co popadnie, przez brak czasu. Nic nie przytylam niby, ale czuję się grubo przez te wszystkie złe rzeczy które wpycham w siebie. Nie mogęęę już ze sobą wytrzymać. Znowu robię to co kiedyś, patrzę w lustro, widze grubasa, więc idę do lodówki i zamiast marchewki to czekolade biore albo jakąś drożdżówke. W najgorszym przypadku pączki. -,- I dziś czuje taką siłe jak na początku listopada jak zaczęłam się odchudzać. Jak ja bym chciała być znowu biegającą Agą, której się chce biegać i zdrowo jeść i w ogóle w ogóle. Mam doła.
 
Witam :-)
Alusia
ależ martwimy się o Ciebie ;-)
U nas do południa lekko padał deszcz, a potem to już tylko taka mżawka była. Dzięki za troskę, ale to mycie zajęło mi może 15 minut:tak:.
A ta głodówkA to tak całkiem, czy jednak coś tam będziesz jadła :eek: Jak nic to pij dużo, najlepiej jakieś soki.

Ja samego chromu nie brałam, więc nie mogę poradzić :sorry: Jak pisałam brałam lineę, a tam jest chrom, ocet jabłkowy, błonnik, fasolamina i karnityna.
Zapytaj w aptece to na pewno coś doradzą, no i koniecznie kup sobie ten magnez.

Mateuszkowa
no niby dobrze robię te brzuszki, jak zaczęłam to 1 dnia mnie szyja bolała, a potem już nie. A minął już miesiąc jak zaczęłam. No ale może coś sobie nadwyrężyłam. Zresztą czytałam gdzieś na innym forum, że wiole dziewczyn zrezygnowało z brzuszków i 6 weidera, bo miały później problemy z kręgosłupem. Tylko o 8 abs nikt nie pisał i wydawało mi się mniej obciążające, to ale teraz to juz sama nie wiem.
Dzisiaj już prawie nic nie czuję, może minimalnie. Zobaczę jak będzie wieczorem po całym dniu.

Gaja mi też kości strzelają ale w kostkach. No a jak ćwiczę to wogóle skrzypię :-D eee starość nie radość.

Toxicstar teraz jak już masz wszystko w domu porobione to możesz zająć się sobą. No i pogoda lepsza się robi, to pewnie znowu zaczniesz biegać.
Ja też jak jem "lepsze" jedzenie to czuję się lepiej. I nie tylko o kalorie tu chodzi. Po takim śmieciowym też się źle czuję, brzuch mam jak beczka i problemy z wc :crazy:
Wczoraj na kolację zjadłam tylko grejpfruta i jabłko i od razu lepiej :-)
 
reklama
Edysiek dzisiaj mam zamiar tylko pić herbatke i wode duuuużo. Chce sobie poprostu zrobić oczyszczenie organizmu. Zapytam dzisiaj w aptece o ten chrom i magnez. W biedronce mowisz sobie kupiałaś? Ja musze zrobić podstawowe badania bo pewnie są baaaardzo kiepskie heh... Dzisiaj mam zamiar posprzatać cały dom, wytrzeć podłogi bo mam straszny nieporządek.No i jeszcze musze jechać do mamy po zamówienie z Avonu
 
Do góry