reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Dziewczyny wytrwałe jesteście:)

Ja od porodu nie zrobiłam nic ze sobą :(

Mam zostało 5 kg sprzed ciąży choć chciałabym jednak stracić 10 sprzed 5 lat :p

No nic na razie jeszcze karmię piersią więc odpuszczam sobie ćwiczenia ale jak tylko skończę uciekam na fitness i basen :D

A Wam dziewczynki życzę wytrwałości i powodzenia :)
 
reklama
Samea, jak najbardziej możesz zacząć ćwicenia karmiąc piersię, dietę zresztą też, z tym że ona nie może być redukcyjna, zacznij od zdrowego odżywiania po prostu, jako mama karmiąca samodzielnie się nie redukuj bo to moze zagrozić maluszkowi. Pełnowartościowa, wysokokaloryczna dieta + cwiczenia - oto recepta póki co potem pomyślimy nad redukcją, jak przestaniesz karmić piersią :)::)
 
kurka u mnie waga stoi i ani drgnie , mimo, że ćwiczę trzymam sie ok 1200 kcal i nic:zawstydzona/y: poczekam aż @ minie bo pomału mnie to denerwuje, gdyż nie zamierzam się głodzić aby schudnąć bo nie tędy droga a mój organizm ma to w tyłku i dobrze sie czuje nawet z połową kcal mniej:dry:.
 
witam sie i ja mam pytanko do Was
moj maz dzis kupił mi taka platforme wibrujaca w biedronce byly przecenione na 100 zł z ponad 300 :szok:

co myslicie o tej platformie ??

chce na tydzien zrezygnowac z rowerka i zobaczyc ten sprzet - pisze ze spala tłuszcz a i ujedrnia za jednym zamachem i nie trzeba nic cwiczyc hehe

ale dzis mialam do wypróbowania i chociaz stałam i nic nie robilam to sie zmeczylam hehe

PLATFORMA WIBRACYJNA 500W (2067349078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Hej dziewczyny!
Ja odniosłam dziś kolejną porażke.
Przyszła @. Waga stoi, nic nie spada, nawet 200 g wiecej mi pokazała. : < I ciągle chodze głodna, grr. Niech ona pójdzie już sobie! :<
 
toxicstar mi też waga stała od poniedziałku, teraz @ się kończy i jest 300 g mniej aczkolwiek gdy będzie mierzone w kg to będę się chwalić bo 300 g to akurat może być różnica bo więcej wysikałam hehe:-D

Pchełka u nas też te platformy są ale ja niestety nie mam gdzie tego chować już steper stoi na widoku bo po prostu mieszkanie za małe na te bajery. Ja np. zawsze marzyłam o "wioślarzu" ale nie mam gdzie tego klamota wstawić
 
hej laseczki. Ja własnie wrócilam z ,,kijków,, , chodziłam dzisiaj po lesie , troszke ciężko bo bloto ale w sumie fajnie. Spotkałam tez ,,kijkowców,, wiec widac ze ludzie coraz częściej dbają o zdrowie no i kilogramy:-D
Ja dzis mam na obiad warzywa ; kalafior, marchew, brokuł, ziemniaczki prosto z wody z duzą iloscia pieprzu. Natomiast robiłam wczoraj rolady dla reszty a swoją podpiekłam i wyciągłam więc zjem taką suchawą , choc myslę ze i tak ma sporo kalorii :-p. Ale dzis moge bo po obiadku znowu sie wybieram z psem na spacer wiec to spale.

A i jeszcze mam prośbę dla dziewczyn które tak ślicznie duzo schudły aby mi podpowiedziały co najlepiej na śniadanka jesc , no bo obiad to ja tam wiem ale ze snadaniami mam problem. Czy płatki z mlekiem mozna czy to juz za duzo fetu??:blink:

dziewczyny zaczęłam robić brzuszki tylko szczerze powiem jak zrobie 20 to jupi!!!!od ilu zaczynałyście??

Platforma fajna ale ja tez niestety miejsca nie mam na sprzęta , rowerek stoi w piwnicy. Ja tam chyba wole ruch na swiezym powietrzu:happy2:

Buziaki.I miłej niedzieli.
 
Ostatnia edycja:
Samea jak nie chcesz na razie przechodzić na dietę, to możesz trochę się poruszać ;-)

Pchełka
fajna ta platforma, nic nie robisz a spalasz kalorie :szok::-D
Ja na razie organiczę się do Air walkera, no bo właśnie i tak miejsce zajmuje. Co prawda składa się go, no ale jak go złożę to niekoniecznie mi się go zechce rozłożyć. A tak stoi w sypialni i woła do mnie " po co mnie kupiłaś - ćwicz" :-D:-D:-p

Toxicstar
przy @ zawsze tak jest, a nawet waga może wzrosnąć do 2 kg:tak:

Gaja23 każdy gram się liczy. Z gramów zrobią sie kilogramy ;-)

Anulka16 płatki z mlekiem jak najbardziej. Tylko mleko powinno być odtłuszczone, choć nie całkiem, bo wtedy nie ma żadnych wartości. Ja używałam na diecie 2%, ale teraz używam 3,2% bo takie kupuję rodzince, a po za tym lepiej mi smakuje :-p A płatki najlepiej owsiane, albo muesli tylko patrz by nie miały za dużo kalorii, bo one ogólnie są ciężkie i garstka sporo waży. Ja jem albo owsiane i dodaję otręby albo musli crunchy.

Ja też za dużo brzuszków nie dam rady zrobić, bo boli mnie kręgosłup. Ale chyba spróbuję 8 ABS poćwiczyć, mam filmik i chyba dam radę ;-)

A mi waga wzrosła 300 gram :szok: Choć to dopuszczalne, że po wyjściu z diety najpierw wzrośnie a potem stanie, poczekam tydzień i zobaczę.
 
Anulka owsianka na śniadanko jest super z chudym mleczkiem a jak do tego dorzucisz kilka suszonych śliwek to niebo w gębie:tak:. Świetny jest jogurt naturalny z musli, pamiętaj zawsze na śniadanie wybieraj coś pełnowartościowego i możesz pozwolić sobie na troszkę więcej niż jogurt bo musi to być posiłek taki , który da ci siłę na połowę dnia praktycznie a przy okazji praktycznie go potem spalasz :)
Ja uwielbiam np jaja na miękko z pomidorkiem :) Albo bułkę z ziarnami i twarożkiem, owsiankę - no jest mnóstwo kombinacji:tak:
 
reklama
Nie lubie @. Jak mi waga rośnie to czuje się jak słonica i mam doła. Ale jak minie to szybko mi spadnie. I mam nadzieje, że bez problemu zejdzie mi poniżej 70 i znów zobaczę tą 6 na początku. :) Nienawidze rozmieniać, tak to chudne, a przy dziesiątkach cholera mnie trafia czasem. : D

Pchelka, fajna ta platforma. Nic się nie robi i spala się kalorie. : D Ale ja i tak musze się zmęczyć żeby poczuć, że staram się schudnąć.^^

Anulka, ja zawsze na śniadanie gotuje sobie taką dość sporą owsiankę i dorzucam jakiś owoc drobno pokrojony, staram się suszonych nie dorzucać bo mają trochę więcej kcal. I robię na mleku 1,5 %. Czasem jem jogurt z płatkami owsianymi, w sumie zawsze coś kombinuje z płatkami owsianymi, potem mi się już nie chce jeść za bardzo. Na obiad kawałek piersi z kurczaka, albo z indyka, albo udko, albo jakaś rybka z ziemniaczkiem wiekszym albo dwa mniejsze, i dwie - trzy marchewki na parze. Doprawiam troche majerankiem, czosnkiem i papryką i troche pieprzu. Nie dodaje soli bo zatrzymuje wode w organizmie. Gdzieś tak kiedyś wyczytałam. I piję dużo kawy i zielonej herbaty. Podobno też pomaga. : D I 3 godz. po posiłku najwcześniej ćwicze. Ale tak ogółem to zauważyłam, że jak na noc opije się wodą niegazowaną to rano mam mniej na wadze. :)

Dziewczyny, ja dziś stwierdziłam, że w sumie i tak spaliłam już przez 3 dni ( głupia @ ). Jutro będzie już chyba w porządku. I poświczę bo dziś mnie tak plecy bolą i brzuch jeszcze troche, że ehh..
 
Do góry