reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Kolor oczu u dziecka

Chrząszczyk

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Oboje z mężem mamy niebieskie oczy. Dzieci też mają kolor niebieski ale różnimy się wszyscy intensywnością niebieskosci Każde niemowle rodzi się z niebieskimi oczkami po kilku miesiącach kolor moze się zmienic. W przypadku maluchów niebieskookich zmianie może ulec tylko odcień. Dzieciaczki również moga odziedziczyc kolor oczu po swoich dziadkach.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
24
Jezeli rodzice maja niebieskie oczy to dziecko nigdy nie bedzie miec piwnych, odwrotna sytuacja jest mozliwa nawet jezeli wszyscy inni przodkowie mieli ciemne. Gratuluje dziecka z niebieskimi. Piwne sa tak pospolite, wiekszosc globu ma ciemne.
Kocham swoje ciemne oczy ...:)
Moja mama miała piwno zielone, mój tata brązowe ...
Ja mam piwno brązowe :) tzn, więcej niż otoczka jest piwna,
Ale jak się wkurzę to czarnieją :D

Merredith

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja mam niebieskie oczy po ojcu, ale już spotkałam się z opinia, że są szare lub zielone, także zdania są podzielone, bo kolor może wydawać się inny w zależności od chociażby oświetlenia. Poza tym krzyżówki genetyczne i to, co po kim dziedziczymy są na prawdę niesamowite. Moja mama ma piwne oczy i podobno to jest gen dominujący, a jednak nie wygrał. Mam nadzieję, ze nie ujawni się w drugim pokoleniu, bo mój mąż też ma jasnoniebieskie oczy i trochę głupio by było, gdyby dziecko miało brązowe ;)

alexhi

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja mam niebieskie oczy po ojcu, ale już spotkałam się z opinia, że są szare lub zielone, także zdania są podzielone, bo kolor może wydawać się inny w zależności od chociażby oświetlenia. Poza tym krzyżówki genetyczne i to, co po kim dziedziczymy są na prawdę niesamowite. Moja mama ma piwne oczy i podobno to jest gen dominujący, a jednak nie wygrał. Mam nadzieję, ze nie ujawni się w drugim pokoleniu, bo mój mąż też ma jasnoniebieskie oczy i trochę głupio by było, gdyby dziecko miało brązowe ;)
Jesli rodzice maja jasne oczy to dziecko tez bedzie mialo oczy jasne. Nie ma szans na brazowe. Nie wiadomo tylko czy beda niebieskie, zielone czy szare, a moze miks.. bardzo duzo mozliwosci :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Antila Dzieci urodzone w listopadzie 2008 34
AsiaM Dzieci urodzone w listopadzie 2005 35
MamaOlafa Roczniaki i dwulatki 4
Anka.G Niemowlaki 52

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry