reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolor oczu

A ja się cieszę, że Małgosia ma oczy po tatusiu, czyli ciemne, bo nie będzia ich musiała tak mrużyć na słonku jak ja muszę... A na dodatek po tacie odziedziczyła długie i gęste, ciemne rzęsiska! Same plusy przekazał ten tatuś! Mam nadzieję, że charakter po mamusi...
 
reklama
Kolor oczu Adasia to taki ciemno stalowy- prześlicznie wyglądają szczególnie na słoneczku.
 
Mateuszek ma oczka po mamusi hi hi bo mma ciemno brązowe.I tak w ogóle jest podsobny do mnie.
 
Ala ma w samym środku brązowe, ale z cienkimi szarymi obwódkami, czasami żałuję, że nie ma takich niebieskich jak jej tato, ale cieszę się, że jest podobna do mnie. Ciekawe, po kim odziedziczyła charakter?...
 
A KAsia hmmm... mam wrażenie że jej kolor oczu jest GRANATOWY ::) Szczególnie to widać gdy ma na sobie jakąś niebieską bluzkę. Czyli oczy po tatusiu... A łudziłam się że będzie miała zielone po mnie 8) Ani oczy, ani temperament... Chlip chlip ;) To co będzie po mnie miała? ::)
 
reklama
U nas tez niebieskie nawet takie jansowe :) zwłaszcza jak w niebieskim:)
oczy4qj.jpg

Mama i tata mają też niebieskie:)
 
Do góry