reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kolory nowego forum

sienio

Fanka BB :)
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
a mi sie podoba tak jak jest teraz:-) weselej mi sie zrobiło i tak jakoś wiosennie:-)

reklama

MaLea

Fanka BB :)
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
mi też się podoba :-) w koncu to kolory loga BB, więc wszystko jak najbardziej pasuje :-) i choć niebieski lubię, jak dla mnie był ni z gruszki ni pietruszki ;-)

anineczka

królowa mrówek :P
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Rozwiązania
0
faktycznie wybrzydzacie :-p :-D

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :no:

Dla mnie nieważne jest jaki kolor jest na forum...ważni są ludzie,którzy się tutaj znajdują.

Gosha24

Mama Gai od 06.04.2009
Miasto
Gorzów Wielkopolski, Poland
Rozwiązania
0
Mi też obecne kolory odpowiadają. Zielony uspokaja, niebieski jest zimny i na forach oklepany. Zieleń połączona z różem faktycznie zgrywa się z kolorami loga, więc jak dla mnie miód malina!

Basia

Majowa mamusia 2005
Rozwiązania
0
oo ja tez dzis w szoku jestem jak odpalam forum po weekendowej przerwie, z niebieskim było tak przyjemnie......., co sie stało ze taka zmiana????

reklama

agask

nałogowiec
Rozwiązania
0
Tłumaczenie zasadności wprowadzenia zielonoróżowego image nawiązaniem do logo jest bezpodstawne, bo logo powstało równocześnie ze zmianą kolorystyki podczas pierwszej transformacji z niebieskiego właśnie. Dla mnie to co pierwsze było lepsze i skoro nie da się zadowolić wszystkich to ideałem byłaby opcja wyboru.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry