reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kołysanki i bajeczki śpiewają Sierpnióweczki ;)

Oli - kurde to moze dlatego ze nie czytalam i nie sluchalam powaznej to moj gadac nie chce :eek: albo mu ten NAN zaszkodzil :) Ale teraz to on nie chce sluchac jak sie mu czyta bo on juz oglada obrazki 5 stron dalej :/ DObrze ze masz madre dziecko chociaz wiem ze teraz to pewnie mega przemadrzale i wszystko chce sam :)
 
reklama
Mi się ten Okruszek podoba bardziej w wykonaniu M. Umer & G. Turnau. W ogóle ich płyta jest całkiem niezła, w każdym razie Li przypadła do gustu :-)

A ja wolę Krajewskiego oryginał. Jakoś mi ta Umer wyje za bardzo;-)

Oli - kurde to moze dlatego ze nie czytalam i nie sluchalam powaznej to moj gadac nie chce :eek: albo mu ten NAN zaszkodzil :) Ale teraz to on nie chce sluchac jak sie mu czyta bo on juz oglada obrazki 5 stron dalej :/ DObrze ze masz madre dziecko chociaz wiem ze teraz to pewnie mega przemadrzale i wszystko chce sam :)

Na pewno nie NAN ;-) bo mój też pił od początku :-D
A tak swoją drogą to raczej mądry i przemądrzały po tatusiu :-)
 
oj ten okruszek też mi się bardzo podoba, wole w wykonaniu Krajewskiego, jego głos jak dla mnie ma w sobie jakąś magię:tak:

susumali ja za każdym razem jak puszczam sobie ten utwór K. Prońko to ryczę:sorry: nigdy wcześniej nie słyszałam tego utworu, a jest przepiekny :tak:

Jak jakieś jeszcze kołysanki ładne znajdziecie to wrzucajcie:-)
Ja planuje chociaz ze 3 sie nauczyć na pamięć , żeby mieć co śpiewać jak się urodzi , bo jak narazie to znam wlazł kotek i ach spij kochanie hehhe:-D
 
kurde a mniete kołysanki nie ruszaja...no nie wiem ten głos doroslych kompletnie mi nie pasuje...bardziej sie wzruszma przy Arce Noego :)

chyba musze zaczc cos czytac mlodemu zeby choc troche byl madry :p
 
a ja dzisiaj do brzuchola przylozylam sluchawki puscilam ta Arke 'Ja jestem' jak sie dzieciaki w refrenie rozwrzeszczaly,to myslalam ze mi brzuch rozsadzi..
a tak ogolnie to nie czytam i nie spiewam,za to gadam do niego czesto.. zobaczymy co wyrosnie:cool2:

ale watek dobry,bo zawsze jakas nutka sie przyda w razie W:-)
 
Ja mojemu Synusiowi czytam od czasu do czasu bajki (jak siedzi za cicho w brzuchu) i po odczytaniu zawsze da mi znać,że podobało mu się kopiąc mnie gdzie popadnie. Mój Mąż za to dużo do niego mówi... śpiewać nie śpiewam,ale słucham radia ciągle,więc dziecko wyrośnie na hitach :-D :-D
 
Ja mojemu Synusiowi czytam od czasu do czasu bajki (jak siedzi za cicho w brzuchu) i po odczytaniu zawsze da mi znać,że podobało mu się kopiąc mnie gdzie popadnie. Mój Mąż za to dużo do niego mówi... śpiewać nie śpiewam,ale słucham radia ciągle,więc dziecko wyrośnie na hitach :-D :-D
Moja też:D
Swoją drogą jak spałam mała u babci to śpiewała mi to: YouTube - ‪kolysanka dla dzieci na dobranoc‬‏ i bardzo dużo bajek mi opowiadała- wszystkie na pamięc umiałam:-)
 
Ja mojemu Synusiowi czytam od czasu do czasu bajki (jak siedzi za cicho w brzuchu) i po odczytaniu zawsze da mi znać,że podobało mu się kopiąc mnie gdzie popadnie. Mój Mąż za to dużo do niego mówi... śpiewać nie śpiewam,ale słucham radia ciągle,więc dziecko wyrośnie na hitach :-D :-D

hehe dobre, to moje podobnie bo tez slucham radia;-)
 
reklama
Do góry