reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolysanki

reklama
Dzieczynki, gorąco polecam kołysanki Justyny Steczkowskiej, jakby któraś z was chciała a nie mogła dostać, to mogę przegrać i wysłać.
O ile za Jutyną nie przepadam, tak kołysanki jej są wprost przecudne. majka całe cztery lata przy nich zasypia, a i krzyś się z Justynką zadomowił.
Okładka jest taka błękitna a na niej Steczkowska tuli sojego maleńkiego jeszcze wtedy Leonka.
mój struszek mężulek, który wręcz nie znosi Steczkowskiej, sam przyznał że ta płytka to najlepsze lulanki jakie słyszał.

POLECAM
 
Nagrała po urodzeniu swojego maluszka, sama je wymyśliła, a po czasie nagrała. Świetnie jej to wyszło, trzeba przyznać, i czyć wiele serca włożonego bo w końcu dedykowane własnemu synusiowi.
 
Marto, bardzo chętnie, wykorzystam podany przez Ciebie mail

Siwasku, no widzisz, a dziecieki wręcz anielsko przy niej śpią, posłuchaj, spróbuj, Majka jest wręcz uzależniona od tej płyty, nie zaśnie bez niej, a z drugiej strony zaśnie z nią i spokojny wieczór. Poza tym zawsze się cudownie a to jest ważne przed snem.
 
Karola poprosze również
mojego maila przeslę Tobie na priva ;)

Joanka a te Steczkowskiej kawałaki, to może uda sie z netu ściągnąć ::) zagadam z moim ściagaczem netowym ;) ;D
ja też do jej twórczości symapatią nie pałam ale wierzę, że kołysanki mogą być jazzy ;)
 
Melanie jak ci się uda to daj znać, podamy namiary dziewczynom zainteresowanym, a jak nie to wam płytki porozsyłam, w końcu nie ma nas tak dużo. mam nadzieję że nas firmy fonograficzne nie podczytują ::)
 
reklama
Do góry