reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolysanki

ok jak będę już wiedziała to dam Wam znać :)

Karolina
masz gg ? jeśli tak, to podaj mi na priva :)

a w ogóle podajcie mi swoje numery kochane wrzesnióweczki
jeśli oczywiscie chcecie :) o ile Was nie wku..wiam :p ;D
 
reklama
karolina ja też bym poprosiła kołysanki!!! wszystkie jakie masz! ;)
beal@neostrada.pl
i co z tą Steczkowską, napiszcie mi wogóle co to ona wyśpiewuje to i ja spróbuję ściągnąć

a moje gg 3466187 o ile chcie ze mną gadać ;) hlehle


 
Aniulka napisz mi ile piosenek do Ciebie doszło?? bo kurcze serwer mi padł przy wysyłaniu i dopiero teraz skapnęłam sie że wysylanie sie zatrzymało... nienawidze programu The bat;////
 
karolcia napisałam do Ciebie prywatna wiadomośc
napisz mi swój nr gg
ja dzisiaj juz zmykam ale jutro się odezwe
 
Dziewczyny chyba zrobie tak jak zrobiła kiedys jakaś dziewczyna z ksiazkami, wrzuce te piosenki na skrzynke i podam wam adres i hasło i będziecie mogły sobie ściagać ok?? bo siedze i myśle i nie moge wymyśleć jak przyśpieszyć wysyłanie...
 
reklama
a do mnie nie doszły kołysanki :p
a numer gg tez moge dac jeśli chce ktos ze mną gadać??
choc zwykle mam mało czasu
mam tez skypa
ale musze kupić mikrofon nowy ::)
 
Do góry