reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolysanki

I

isara

Gość
problem w tym ze nie moge znalezc kolysanek. plyty nie mam mozliwosci kupic poniewaz narazie mieszkam w Londynie, szukalam w necie ale ... moze wy cos macie ??? jak by cos to wyslijcie mi
z gory dziekuje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Sama pośpiewaj ;D
ja bede spiewala ;D

no chyba, ze malenka bedzie wtedy strasznie plakala ...to przestane ;D
 
ja tez szukam kolysanek, bo staram sie brzucholowi spiewac - poki nie placze, kiedy mnie slyszy ;)
a te ktore pamietam sa niepelne :) tekstowo...
 
Och te kolysanki!!! Kiedy moja corka byla mala probowalam tez jej cos spiewac.Przestalam nie z powodu ze po nich plakala,mimo mojego "pieknego" ;Dglosu, ale dlatego,ze najbardziej podobaly jej sie koledy.No a same rozumiecie ,ze tego nie da sie spiewac caly rok, no chyba ze gdy jest sie samemu ;) ;D ;D ;D, inaczej mogla bym dostac L4 i konsultacje w wariatkowie ;D ;D ;D
 
dobre Beacia ;D

mam nadzieje, ze mala bedzie pamietala melodie z brzuchola i beda ja uspokajac :)
 
ja sie do spiewania napewno nie nadaje chyba nikt w domu by tego nie wytrzymal :) narazie przkladam niuni sluchawki i slucha roznej muzyki i czasem ciekawie reaguje :p
 
Ja ucze małą z brzucha słuchać takiej muzyki jak mamusia ;D
Moj maz i ja mamy bzika na punckie dobrej klasy nagłosnienia w samochodzie.
Mój głośnik basowy zajmuje mi cały bagaznik - a nie jest mały ten bagaznik, bo to osobowy dostawczak ;D
maz mi kupi tą basówkęł na imieniny i powiedział, ze pewnie to bym wolała od suszarki do włosów ;D
i miał rację
więc uczę maleńką słuchać muzyczki jak mamusia lubi ;D

tym będę ją kołysała ;D
 
Melanie widze ze lubimy to samo i robimy :) moj to ma bzika na punkcie samochodow oczywiscie chcial by bardzo szybkie auto do scigania Tych glosnikow to ja nie wiem ile on ma jakies tuby nie tuby Czasami nie da sie jezdzic jest stanowczo za glosno Moja dzidzia jest skazana na to co ja slucham nie mogla bym chyba teraz jakis kolysanek sluchac ::)
 
;D Ja lubie taraz spokojnieszą muzyczkę jakieś klubowe chill out-owe rytmy
płyty "rąbane" odlożyłam na bok
ale nie pogardzę wesołymi klimatami typu "nogi same skaczą"
świetny jest ten kawałek z reklamy NIKE jak ta lasia daje czadu



 
reklama
Ja jedynie w domu moge zdecydowac o rodzaju muzyki ktorej slucham bo w samochodzie to lepiej uwazac :p bo sie zlosci jak mu sie zmienia :)
 
Do góry