reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kołyska fisher price zen- proszę o opinie

Diana_81

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Październik 2008
Postów
318
Miasto
Świętokrzyskie
Jak w temacie. Poszukuję kołyski, doradźcie proszę ta czy inna? Najlepiej żeby bujała w przód i tył a super by było gdyby miała pilota. Czy ktoś widział takie cudo?
Proszę o opinie nt kołysek tych elektrycznych. Podoba mi się fisher price zen ale mogę ją obejrzeć w necie, a szkoda wywalić 1000 zł żeby okazało się że to byle co. Proszę pomóżcie.
 
reklama
Dzięki Bonusowa,
ja się zastanawiam raczej nad takimi kołyskami typu "gondola od wózka" ale leżaczek też by się przydał. Taką typową kołyskę chciałabym używać na początku zamiast łóżeczka. Łóżeczko mamy po starszym synku więc zakup odpada. Zastanawiam się nad takimi:
Kołyska samobujająca_łóżeczko+ gratis_Sauberr (1036686664) - Aukcje internetowe Allegro
1036686664

ŁÓŻECZKO/KOŁYSKA-SAMA BUJA Kolcraft od SS (1027754596) - Aukcje internetowe Allegro

cozy10.jpg
 
Temat dość stary ale chciałabym wznowić i zapytać czy ktoś może się podzielić opinią na temat kołyski FP Zen. Bardzo mi się podoba ale swoje kosztuje i wolałabym się upewnić zanim zdecyduję się na zakup.
 
Do góry