reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kołyska

mamaola

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2009
Postów
763
Miasto
warszawa
hej
chcialabym prosic o opinie i wypowiedzi na temat kołysek...
bede chciala kupic kołyske malcowi ale nie wiem zupelnie na co zwrócic uwage..czy lepsza zwykla drewniana,czy drorzsza na kóleczkach...i z bajerami....czy zwykla wystrczy??no zielona jestem zupelnie...
bardzo prosze o pomoc...
 
reklama
kołyski, koszyczki są ładne... ale moim skromnym zdaniem zupełnie zbędne...
nie zapominajcie, że sa dość płytkie i na tych stelażach itp. nie bardzo stabilne, bo sa "wolno stojące" (nie dopinane do stelaża) w związku z czym okres ich uzytkowania jest krótki... 3-4 miesiące lub do momentu, kiedy dzidzia nie zaczyna kombinować jakby tu się na boczek przekręcić :dry: Mam koszyczek, ale tylko dlatego, ze dostałam uzywany od koleżanki, bo w innym przypadku nigdy bym nie kupiła- uważam że można o wiele lepiej spożytkować te pieniążki
 
Gosiu-śliczny ten koszyk :) powiedz mi jak długo twoja pociecha w nim sie miescila...:)powiem szczerze ze wczesniej nawet nie wiedzialam ze takie koszyczki dla dzieci sa a bardziej mi sie od kolyski podoba...no i fakt to bujanie....lepiej nie przyzwyczajac....

Pandorko-ja niestety nie mam wyjscia narazie i w gre wchodzi tylko cos malutkiego na pierwsze miesiące...teraz we trojke bo mam juz 2 letniego synka mieszkamy z tesciami w 9 metrowym apartamencie...:) i zebym na głowie stanela to drugie łuzeczko mi sie nie zmiesci....a wieksze lokum dopiero za kilka długich miesiecy bedziemy miec...
 
Pandorka to zależy od sytuacji ja mam u siebie w pokoju tylko miejsce na taki koszyczek i łózeczko już nie wejdzie a u córy w pokoju jest łóżeczko dla synka i śpi dziecko w nim w dzień a w nocy w koszyczku :tak:
a kupiłam bo nie fajnie jest wędrować do płaczącego dziecka w nocy i jeszcze żeby budziło mi córę ;-)potem takie dziecko wiecej śpi i jest łatwiej

wiec wszystko zależy od tego czy potrzebujesz taki koszyczek czy nie bo do ozdoby i fajnego wyglądu ja bym nie kupiła ;-)

ja kupiłam używany i dałam ciut ponad 100zł wiec to nie duży wydatek i zawsze mogę sprzedać dalej :tak:

Mamaolka ja dopiero 2 tygodnie temu urodziłam wiec nie wiem na ile starcza mój mały jest dość duży:-D ale koszyczek jest dość spory :tak: boki w moim są wysokie :tak: mały śpi w nim skulony wiec zajmuje w nim mało miejsca ;-)ale na długość myślę ze starczy gdzieś do momentu aż dziecko zacznie siadać :tak:

potem raczej trzeba się rozglądać za czymś innym choć boki w moim są wysokie i dziecko musiało by się siłować by podnieść i wypaść to ja wolałabym nie ryzykować i czekać aż ten moment aż to nastąpi :sorry2: chyba są różne koszyczki i różne głębokości ale to nie wiem link dałam dla przykładu :)
 
Ostatnia edycja:
Gosiu-faktycznie Ty masz teraz drugie maleńswo:)))serdecznie gratuluje:)))własnie mi potrzeba taki koszyczek najdłuzej na 5-6 miesięcy...potem mam nadzieje uda nam sie juz przeprowadzic..........a wtedy myk do łóżeczka.....w kołysce obawiam sie ze ze jak mi młody podleci i niechcący bujnie to malec sie przestraszy,rozbudzi a taki koszyczek jest stabilny i chyba to bedzie sensowniejsze wyjscie...........bardzo dziekuje za rady:)
 
reklama
Mamaola Ja miałam taka kołyskę choć to bardziej było łóżeczko na kółeczkach. Ale byłam bardzo zadowolona z niego. Używałam go przez 5 miesięcy:tak::tak: Ławto i szybko się składało co też było jej zaletą bo wszędzie z nią jeździłam a mały spokojnie sobie w niej spał na wyjazdach:tak::tak: Teraz już trzeci maluszek będzie z niej korzysta i jest to jedyna rzecz której nie sprzedam jak już to pożyczam w kręgu rodziny:)))

ŁÓŻECZKO/MUZYKA/ WIBRACJE/nie kołyska KOLCRAFT (905678485) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry