reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2011' rozpoczęty przez Gola84, 5 Październik 2011.

1. Gola84

Gola84 Fanka BB :)

agalodz Wojtuś jest BOSKI!!!!! Wzruszyłam się, gratuluję mamuniu!!!!!

2. Angun

Angun Fanka BB :)

Jeju, jaki prześliczny blondynek!!
    Agalodz tak się cieszę, że jesteście już w domku i cieszycie się sobą. Pewnie mini trochę dni i jakoś poznacie swoje nawyki :-) Jeszcze raz gratuluj prześlicznego, dorodnego synka!!!!!

3. reklama
  4. Justanka212

Justanka212 Zaciekawiona BB

Jest uroczy rosnie maly lamacz serc :)

5. Katerinka_2

Katerinka_2 podwójnie szczęśliwa mama

AgalodzOj jaki kapitalny dzieciak :) włoski śliczne i jaki przyssany apetycznie
    GRATULUJĘ

Czekamy na więcej szczegółów :)

6. Ssabrinaa

Ssabrinaa Podwójna Mama ☺️

Moje gratulacje :-) syneczek jest uroczy i taki slodziutki a ile ma wloskow :-)

7. agutek79

agutek79 Fanka BB :)

agalodz - piękny syneczek...cudny...musisz być bardzo dumna...dużo zdrówka wam życzę :) Jeszcze raz gratuluję :)

8. Julianna_Szcz

Julianna_Szcz Fanka BB :)

Agalodz JEST idealny :)!! po prostu napatrzyć się nie mogę na to zdjęcie, rozkoszne maleństwo z niego :) !! Gratuluję raz jeszcze i czekam z niecierpliwością na wysyp innych zdjęć :)!!

Ostatnia edycja: 5 Październik 2011
  9. Aneczka87

Aneczka87 Fanka BB :)

agalodz jaki rozkoszny blondynek, słodziak

10. reklama
  11. Sara_R

Sara_R Fanka BB :)

Gratuluję cudnego synusia, jak pieknie się przyssał, jak by nie chciał na siłę puścić :)
    Mi to ciężko sobie wyobrazić, że taki duzy dzieciaczek siedzi u mnie w brzuchu! Szok :)

Ile Wojtuś ważył i mierzył jak się urodził?

12. agalodz

agalodz Fanka BB :)

dziekuje Kochane dla mnie tez jest najpiekniejszy!! wazył 3kg a mierzył 50cm kawał chłopa:)

Poleć forum