reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

Justyaz - slicznie mala elegantka wyglądala !
Bosko tancuje!!! Pola to tylko dupcią trzepie, a Lenka jakie ma drygi! Pocieszna jest strasznie!!!!
 
reklama
Lilly Julka jest śliczniutka!! Sprytna dziewczynka!! Na niektórych zdjęciach jest troszkę podobna do Poli Golowej.
Gola wow! Mega szacun dla Polci! Maja to jest daleko za nią. Majka gada najlepiej "dać" i to w sumie jedyne stale używane przez nią słowo..
Angun bo Gola tak ogólnie jest bardzo miła
 
Gola - Pola wymiata!!!!! Moje dziecko jest daaaaaaaaleko w tyle za Polą... ani tak gadać, ani z butli się sama nie napije... No szok! Jestem Twoją małą zachwycona.
 
Justyna sliczna twoja mala, no i tance super

Lillydelux twoja Julka tez cudowna, swietne to zdjecie na krzesle, taka dorosla juz sie wydaje

Gola Pola jest niesamowita, taka bystrzacha z niej.
 
Lilly - śliczna ta Wasza Juleczka! Fajnie Ją widzieć ! Wiesz , na jednym foto mi trochę Poliszona przypomina (zgadzam się onanana)
Dziekujemy ciocie
, to prawda młoda bardzo nawija, i coraz częściej łączy dwa wyrazy, (spoko, kochane każdy dzidź inaczej siada, zaczyna chodzić, mówić, albo np nie mówi długo i pewnego dnia od razu zaczyna gadać zdaniami ( znam taki przypadek z pracy) ale za to pochwaliłam ją, że mnie nie leje, to na polu dostałam dwa liście - już nie mam siły, skąd Jej się to wzięło :( Aż nerwów dostałam, bo mnie w oko znowu trafiła
 
Lilly jak ci sie udało zrobić takiego kucyka? ;P bez problemów? U nas spinke przypiąc to jest nie lada wyczyn, kitka to wogole nie da zrobic ;p

Gola
juz pisałam na głownym, Pola wymiata ;p
 
reklama
Do góry