reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

Justynaz śliczna Lenka, kreacja urodzinowa dobrana, że fiu fiu. Zabawa z balonikami zawsze jest fajna, no i focia jak pałaszuje torta jest superowa.
Lillydelux rzeczywiście na 6 zdjeciu Julcia przypomina Polcie. Zdjecia z sesji super,fajnie, że wstawiłaś to można sobie porównać jak urosłam. Też mamy taki sam jeździk :-)
Gola o rzesz Ty jak ona nawija, najlepszy jest "gołąbek" i "rara" masakra jestem w szoku, jak ona szybko odpowiada. Gola nie wiem czy Ty chcesz, ale Ty powinnaś z Dziećmi pracować, widać, że masz super podejście. Serio. ide jeszcze raz obejrze
onanana na pierwszym zdjeciu Majunia to taka mini Onanana. Piekne zimowe fotki, oby jak najwiecej takich spacerków, bo widać, że fajnie było. śliczna jest!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
onanana - śliczna ta Wasza Majusia, dziewczynka jak malowanie, a czy m isie wydaje czy jej wloski takie blond się robią?? No i jakie macie te sanki ze sie spokojnie we dwie miesciei , ja jak doopa siadlam to mi nawet w oparcie sie nie zmiescila, malutkie sa...PS 1 zgadzam się na 1szym foto cala mama!!
PS 2 anus- pracowalam z dziecmi (W DD), jestem pedagogiem
 
Ostatnia edycja:
dzięki kochane...
Gola ja siedziałam tyłem do kierunku jazdy. Myślę że zmieścilabym się w oparcie ale... sama nie wiem hehe. Kupilismy Realu ale są szmelcowate.
 
Dziewczyny :) do wszystkich niestety nie dam rady się odnieść, ale wszystkie macie CUDNE dzieci!!! ja po prostu kocham ten wątek :tak: jak już pisałam na głównym mimo że nie zawsze byłam na bieżąco z czytaniem Was, to tutaj zaglądałam zawsze z nadzieją że któraś doda jakieś nowe fotki maluszka :-p ale to chociaż napiszę do paru ostatnich zdjęć :)

Onanana
jaka ta Majusia Twoja piękna dziewczynka :) i jakie oczęta cudne wielkie :) fajne są takie zimowe zdjęcia w plenerze, wspaniałą pamiątka :)

Gola :szok::szok::szok: To nie możliwe, że Polcia tak mówi :szok: jestem pod MEGA wrażeniem :tak: taka piękna i mądra ta Twoja Polusia :) buziaczki dla niej :tak: A Ty Kobietko masz genialny głos, taki miękki i ciepły :tak: film obejrzałam 3 razy, ale ten trzeci raz to po to, żeby jeszcze raz posłuchać Twojego głosu :-p;-)

Justynaz śliczności z Twojej Lenki :-) taka mała królewna z tych zdjęciach :tak: i jaką kreację miała, no no :-) a Ty też seksi mamusia jesteś :tak: na prawdę bardzo ładną kobietkę widzę na tych zdjęciach :blink:
A co do kitki, to Julii to całkiem obojętne, czy ma kitkę czy nie... jak jej ją robię to też w ogóle nie zwraca na to uwagi, no chyba ża za długo to trwa, albo niechcący ciągnę ja za włoski to wtedy odgania nie ręką, ale tak to bez problemu, a miała już kitke, dwie kitki, spinki, kokardkę, motylka i wszystko co można tylko z jeszcze tak krótkimi piórkami zrobić :-p

Niuniunia toż to szok, jakie Wiktoria ma piękne długie włoski :szok: zazdraszczam :-p śliczna z niej księżniczka :tak:

helenka ależ Olek do Ciebie podobny :tak: super a te wielkie oczęta :tak: widać, że fajny i przystojny facet z niego wyrośnie :tak::-)

Winki
ale śmiga ten Twój Olinek :-) idzie jak burza :tak: zawsze mi się ten Twój szkrabik wydawał takim mega wesołym i zawsze zadowolonym maluszkiem :tak:

Angun widzę, że Wy roczkową imprezkę mieliście w lokalu? fajnie, to już taka większa impreza :tak: Torcik boski, ale najśliczniejszy solenizant wraz z mamusią :tak:

Ssabrina
Twój Sami, to w życiu nie jedno serce złamie :tak:;-) nic więcej dodawać nie muszę :-p

Nimfii słodziutki Twój Kubuś, piękny blondynek :tak: to typ urody chłopca, który zawsze mi się marzył na synka :-p taki kochany słodki Kubuś :tak:

Filipkowa mama Twoja Zuzia to już taka pięna młoda dama :-) w tych kolczykach i gęstymi włoskami wygląda z buźki na starszą, jest piękna :tak:


Wybaczcie, że tak nie wszytskim odpisuję, ale po prostu nie da rady przerobić tu całęgo wątku :-p
 
onanana- nasze są malutkie, nazjwyklejsze metalowe, ale waziutkie i krociutkie, spiworek z wozka mi nie pasuje:/

anus - ciagnie mnie do pracy w DD, ale wiem,ze teraz jak sama mam dziecko byloby mega ciezko - to robota ciezka i fizycznie i obciazenie psychiczne duze. Wybory czy swieta BN spedzic z dzieckiem czy jechac na 2 tyg wyjazd z wychowankami(ja tak bylam), czesto nie masz tego wyboru. Praca na wszytskie zmiany, swieta. Balabym sie, ze nzouwt en caly stres bede oreagoywawc w domu na nablizszych...
PS lubi woda, lubi wszystko co mokre, choc ostatnio najbardziej jej woda smakuje
 
Ostatnia edycja:
Justynaz Lenka wyglada slicznie a jak tancuje super z misiem :-) slodka jest ;-)
lillydelux ale Julcia urosla o matko,sliczna jest a sesyjka jest fajowa bedzie miala super pamiateczke aniolek ;-)
Gola WOOOOW ale Polunia gada a i nawet pokazuje gdzie sie uderzyla,madra dziewczyna Ci rosnie oj ale super se opowiada hehe :-) golabek super,pobija normalnie :-)
onanana ​Majeczka jest do schrupania,slicznota kochana a jej usmiech jest czarujacy ;-) widac ze jazda na saniach sie podobala :-)
 
reklama
Do góry