reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

Gola84

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
agalodz- obczajałam na FB, hehe słodki!

Sabrinaa - No toż to przystojniacha!!!!! Boskiego macie syna!

reklama

Gola84

Rozwiązania
0
potworek - ale u Was w domu musi być wesoło!! Młoda ma talent! Jakie drygi, jakie poczucie rytmu i jaka urozmaicona choreografia :D A Malutek wymiata, jak próbuje ją naśladować i jak kuka w pewnym momencie z bananem na buzi zza winkla!:-D

angie80

Miasto
Limerick
Rozwiązania
0
onanana Maja jest przekochana, jak ladnie je i jak ladnie sprzata po sobie, nawet moj maz byl pod wrazeniem :tak:. Oj co ja bym dala zeby Kinga byla taka chetna do jedzenia.

anus0207

Miasto
Colchester (UK)
Rozwiązania
0
onanana skąd ja to znam SAMA,SAMA i to najwiekszą łyżką :-)i obowiązkowo wszystko musi znaleźć sie z powrotem w talerzu. Super sobie radzi zdolna Dziewczyneczka no i śliczna jest jak nie wiem co.

reklama

Cocca

Rozwiązania
0
Onanana mogłabyś nagrać mi kilka takich filmików, bo Franek siedzi u mnie na kolanach i już 5 raz oglądamy, bo caly czas woła "Kaka" (dziewczynka). Mają jest śliczna i zdolna (tylko mama jej cały czas przeszkadza;-)). Nie potrafię nauczyć Franka trzymać łyżki, trzyma za sam koniuszek dwoma palcami:-(
Ps Franek już mówi "Niania" czyli Maja:-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry