reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

Kochane dziękujemy za miłe słowa!!
Angie Maja rzeczywiście ma niezły apetyt ale kochana jestem pewna że w koncu i Kinia będzie się domagać dokładek!!!
Anus hehe czyli macie to samo?? Dziękuję kochana, Wasza Mariczka też śliczniutka!!!
Cocca haha rozumiem że wolicie filmy bez mojego głosu w tle?? :cool: hihi może będzie z tego jakaś wielka milość.. kto wie:)) Franek pewnie lada dzien podlapie jak trzymac łychę... Maja jeszcze niedawno nie umiała nabrać sobie jedzenia tak żeby cos na łyżce zostało a tu nagle patrzę a ona ładnie je także wszytsko w swoim czasie:))
 
reklama
Onanana płacze ze smiechu u nas jest to samo ale nie chce mi sie śmiac:-DMaja jest piękna jest niesamowita..I jaka grzeczna mojemu jak cos wypadnie to rzuca jak najdalej co u nas sie dzieje...Nie nagram tego bo musze mojego trzymac na kolanach i łapac co sie da on bardziej sie bawi niz je..Majeczka jest taka słodka piekna pamiątka dla niej..
 
onanana Majunia je przecudnie!!!! jestem pod wielkim wrazeniem jak mala sobie radzi z lyzka i jak ladnie je :-) wielkie brawa dla Majusi ;-) u nas to miska z zupa po paru sekundach lezalaby do gory nogami albo na podlodze :baffled:
 
onanana no <brawa> dla Mai, zdolna dziewczynka i śliczna :tak: u nas tez miska już dawno byłaby na podłodze, chociaż ostatnio Nadia robi postępy, będę jej puszczaś Wasz filmik jako film instruktażowy :-D
 
reklama
onanana bardzo ładnie je Majunia zupkę, brawoooooo, a jakie fajne ma kiteczki
agalodz jakie te nasze dzieci sa pomysłowe, chyba Ci kaskader rośnie
 
Do góry