reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

reklama
bardzo śliczne maluszki gratuluje mamą :), aż normalnie płakać mi się chcę, ale ze wzruszenia, bo tak bardzo chcę już mieć swojego przy sobię, ja to będę beczeć jak bóbr ze szczęścia...
 
andrzelika1989 oj i ja będę beczeć na pewno ze szczęścia..już teraz się wzruszam jak się porusza w brzuchu a co mówiąc jak małą zobaczę..ehhh jeszcze 3 tyg :-)
 
ankusch- ja na moje maleństwo czekam już 2,5 roku także na pewno będę mieć reakcje mega i będę płakać z mężem sobie tak myśle, że ludzie pomyślą, że zwriowałam zamiast się cieszyć to będę ciągle płakać, a za pewne tak będzie, bo moja mama z tata przyjdzie oni też są uczuciowi i będziemy beczeć cały dzień hehe :) ale to z takiego pozytywnego powodu wiadomo :) ja już bym tak chciała za dwa tyg urodzić tym bardziej, że maluszek jest starszy o 2 tyg a zostało mi jeszcze 4 jakoś muszę dotrwać i nie myśleć, że to już takie męczące powoli się robi.
 
reklama
Do góry