reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

reklama
potworek - ale u Was w domu musi być wesoło!! Młoda ma talent! Jakie drygi, jakie poczucie rytmu i jaka urozmaicona choreografia :D A Malutek wymiata, jak próbuje ją naśladować i jak kuka w pewnym momencie z bananem na buzi zza winkla!:-D
 
onanana Maja jest przekochana, jak ladnie je i jak ladnie sprzata po sobie, nawet moj maz byl pod wrazeniem :tak:. Oj co ja bym dala zeby Kinga byla taka chetna do jedzenia.
 
onanana skąd ja to znam SAMA,SAMA i to najwiekszą łyżką :-)i obowiązkowo wszystko musi znaleźć sie z powrotem w talerzu. Super sobie radzi zdolna Dziewczyneczka no i śliczna jest jak nie wiem co.
 
reklama
Onanana mogłabyś nagrać mi kilka takich filmików, bo Franek siedzi u mnie na kolanach i już 5 raz oglądamy, bo caly czas woła "Kaka" (dziewczynka). Mają jest śliczna i zdolna (tylko mama jej cały czas przeszkadza;-)). Nie potrafię nauczyć Franka trzymać łyżki, trzyma za sam koniuszek dwoma palcami:-(
Ps Franek już mówi "Niania" czyli Maja:-)
 
Do góry