reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do zdjęć naszych maluszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny jak popatrzę jak te Nasze wrze sniowe Dzieciątka rosną - czas tak szybko mija... Same śliczności
:-)
Kocham ten wątek :tak:
 
reklama
oj tak, czas zasuwa, słodziaki rosną... Ewelina mnie powala fryzurka twojej córci :-) świetna;-)
 
ewelina co ty robisz malutkiej z tymi włoskami? :) wygląda super.
miki, ślicznie wyglądacie razem, promieniejesz porostu, super

wogóle wszystkie dzieciaczki są cudne.
 
Dziewczynki...ale cudne te Wasze maluszki.... Ewelinka hihihi Twoja córcia ma wyjeb.... fryzurkę hihi Jest rewelacyjna ...
 
Uwielbiam wątek z fotkami :tak::-) Buzia się śmieje i na sercu lżej od razu!
kasiula ale Franuś ma boskie Nike:-D piękne zdjęcia! Piąstka w ruch.
ewelina Sophie wymiata :-) Ale jak zobaczy swoje zdjęcia za parę lat to powie: mamo co Ty mi robiłaś z włosami?! :-D
miki cudowna fotka, ale się uśmiałam :-D
magda Bartuś ma chyba zdjęcie każdej wykonanej przez siebie czynności ;-) widać jak się zmienia, śliczny chłopaczek! I ten uśmiech...
agusia widać, że z Julką nie ma co zaczynać ;-)
sińka Karolinka ma bystry wzrok i taką okrąglutką buzinkę jak mój synuś :tak:
 
uwielbiam zdjęcia wrześniowych maluchów :)) cudne są te małe istotki.

echh tylko nie iwem czy osobny wątek z komentarzami to dobry pomysł. W każdym razie na lutówkach miałyśmy razem i komentarze i zdjęcia i jakoś lepiej mi sie pisało ;) ale moze ja jestem przyzwyczajona do tego.
 
reklama
echh tylko nie iwem czy osobny wątek z komentarzami to dobry pomysł. W każdym razie na lutówkach miałyśmy razem i komentarze i zdjęcia i jakoś lepiej mi sie pisało ;) ale moze ja jestem przyzwyczajona do tego.

zgadzam się w 100% :tak::tak::tak: powinno być razem,w jednym wątku.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry