reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do zdjęć naszych pociech :-)

Dzieciaczki śliczne :)

Zuza nie tylko twoja tak zasypia mój też tak zasypia w ogóle jakie czasem pozycje przyjmuje do spania to za głowę można się złapać mam mnóstwo zdjęć porobionych z tych jego pozycji spania :)
 
reklama
Zuza jaka z małej akrobatka:-D
swoja droga dobrze wiedziec ze nie tylko moja Małgonia tak sie rzuca przy spaniu i ma dziwne pozy do zasypiania bo juz myslałam ze z nia cos nie tak;-):tak:
 
Dziewczyny, dzieciaczki są cudowne :-)
Jasiek rewelacyjnie tańczy, mógłby stworzyć idealną parę z moją Lilianką :tak:
Zuza Lila ostatnio tez układa się często z pupą do góry :tak:
 
Super focie .... a ten odkurzaćz to ma coś w sobie ... ja jak odkurzam to nie ma opcji mały musi usiąść na nim i pojeżdzić podtrzymywany przez kogoś z nas... i jest z tym więcej frajdy niz z jakąkolwiek zabawką
 
Patris - fajnie, ze Kacperek mial towarzystwo w szpitalu, laski, ze ho,ho! Super fotki, a Kacper radzil sobie z nadmiarem czulosci swietnie;)

Katjusza - Natalka - super Panna! Z jaka duma siedzi na swojej nowej bryce!
 
reklama
Do góry