reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do zdjęć naszych pociech :-)

KAjtusza piękny ten twój brzuszek juz jest a NAtka cudownie się prezentuje jako siostrzyczka :)
Ola ale fajne te zdjątka z pieskiem masz super opiekunma do swojego skarbka heh szkoda że mój Wojti boi się psów i to na bulwarze wygląda super :)
doveinred jak smakowały cytrynki maleństwu??? śmieszne kwaśne minki ale i tak dobre i do buzi trzeba wkładać :)) zupełnie jak u mnie :)
madziulka super masz tego kombinatora i jaka ładna opiekunka się tam kręci obok
 
reklama
katjusza- ale masz juz brzusio.......:-D:-D super....

Ola- Goska czarująca jak zawsze:tak:a ile zębow sie szykuje do wyscia...chyba wszystkie na raz bedą strzelać..

Dove- ha ha widac ze dziewczynki lubią malinki a chłopcy cytrynki...;P

Madziulka- oj rośnie ci kawaler rośnie
 
madiu ho ho ho jak się pięknie bawi! moja jak wpadła ostatnio do piaskownicy, to sypała piaskiem na lewo i prawo, aż musiałam ją stamtąd zabrać, bo oczywiście nie reagowała na moje protesty a dzieciom naokoło też się nie podobała jej zabawa ;)
 
barbra mały tez sypie piskiem gdzie popadnie także po zabawie z nim musiałam głowę myć bo miałam w niej pełno piasku:-) na szczęście to nasza prywatna piaskownica więc z nikim nie musi się nią dzielić i nikomu nie przeszkadza jego szaleństwo :-) no tylko moja głowa cierpi troszkę
 
wsszytskie dzieciaczki rosna i sa sliczne:)
zuza ten wózeczek to juz nie ABC DESIGN??to parasolka??bo po zdieciu nie moge skumac hahahah
 
zamieniliśmy ABC na LIRE 3, bo ABC był już dla mnie za ciężki, a LIRA jak dla mnie super:)
 
reklama
Do góry