reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komis dziecięcy w Łodzi

Kinia1

Wrześniowa mama '10
Dołączył(a)
4 Marzec 2010
Postów
1 873
Miasto
Doncaster,UK
Cześć dziewczyny. Czy możecie polecić jakiś fajny komis dziecięcy w Łodzi? Wiem, że super komis - sklep był na rogu limanowskiego i klonowej, ale ostatnio tam byłam i patrzę, a tu zamknięte i trwa jakiś remont. Znalazłam w internecie parę innych adresów, ale wszystko tez nieaktualne.

Głównie interesuje mnie taki z fajnym wyborem wózków.
 
reklama
Ja ostatnio znalazłam na ul. Obywatelskiej 67 (lub 57) ale jeszcze do niego nie dotarłam więc nie wiem jakie mają zaopatrzenie
 
Ja znalazłam juz mój ulubiony który został przeniesiony. Komis ABO na Limanowskiego 28 także polecam. Nowe i używane rzeczy, a na dodatek używane najpierw poddawane są serwisowi. No i można sobie np wózki wymieniać :-) także polecam jak poszukujesz czegoś fajnego.
 
Do góry