reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komis w Trójmieście ODRADZAM

Komisu Baaj już dawno nie ma i chwała bogu bo tam to dopiero skarbówka by sie przydała ta kobieta to dopiero kombinowała,cen na niczym nie było i wiecznie cos kręciła.
ja nie narzekam na komis w gdyni zaczynam wierzyć,że złe opinie pisza osoby które mają zbyt wygórowane wymagania.
zasada jest taka idź, zobacz i sam sie przekonaj:))
mój wózek został sprzedany,dostałam pieniądze błyskawicznie i nie zauważyłam żeby ktoś coś krecił albo chciał mi ukraść:)))
 
reklama
Wydaje mi sie,że troche przesadzasz:) to jakie ludzie wstawiają rzeczy to tylko o nich swiadczy, jak ktoś chce coś w idealnym stanie to niech idzie do sklepu a nie komisu.Co do marży nie mam zasteżeń bo pomyśl jakie sklepy mają narzuty czasem nawet 100% a wiadomo wszystko idzie do góry opłaty trzeba robić, trzeba coś mieć zeby sie utrzymać, wiem co mówie mąż ma też firme i czasem psioczy,ze co miesiac tylko płacić i płacić.
A powiedz mi wiesz gdzie są jeszcze jakieś komisy?

jakoś podejrzanie dziwnie bronisz tego komisu...świetnie że nic się nie dzieje z Twoimi rzeczami które tam wystawiłaś....dziewczyny piszą co je spotkało..".ubrudzenie to nie wina komisu" nie zgadzam się z tym..to jest ich wina..bo powinni dbać o coś co nie jest ich własnością, co chcą sprzedać i za co biorą kasę...
 
aaa i dodam że sama nie raz kupowałam/sprzedawałam coś w komisach...gdzie było czysto, panie miłe i wszystko bez zastrzeżeń.....akurat z Gdyni nie jestem ale chyba komisy w całej polsce mają te same przepisy...
 
Do góry