reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komórki macierzyste

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
zastanawiam się nad pobraniem materiału podczas porodu. Zapytam Was, bo wiem ze jeśli zadzwonię do konsultantki lub banku krwi to będą mi wciskać najdroższy pakiet. Wiem ze można pobrać krew pępowinowa samą, można tez z pętlą pępowinową i krwią z łożyska. Nie bardzo mogę znaleść informacje jaka to naprawdę jest różnica. Jak wyglada samo pobieranie, czy każdy szpital jest na to przygotowany?
 
reklama
O takie rzeczy mozesz zapytac nawet swojego ginekologa - on Ci wszystko wyjaśni, w czym lezy roznica itd... ja bym jednak zastanawiala sie bardziej czy WARTO :) Ale to juz Twoja decyzja ;)
 
Dokładnie, zastanów się czy warto. Ta krew należy do dziecka i powinna do niego wrócić przez późne odpępnienie.

A o techniczne szczegóły trzeba chyba pytać w szpitalach.
 
Do góry