reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komplikacje

Dołączył(a)
27 Listopad 2020
Postów
11
Hej dziewczyny , potrzebuje jakiejś porady bo zwariuje
Zaszłam w ciąże ostatnia @ miałam 28 września. Byłam u lekarza dwa dni temu ona zrobiła usg 7 tydzień wyszło i ze nie może znaleźć serduszka. Nie pytała prawie o nic i szczerze czułam się taka ignorowana przez lekarza bo nawet mówiłam jej o bólach brzucha które miałam na początku teraz są takie raczej normalne wiec się nie martwię ale ona powiedziała ze nie może znaleźć serduszka ze bardzo mało widać bo jest bardzo na dole nie wiem co myśleć w następnym tygodniu jadę do innego lekarza czy serduszko za bije jeszcze? Bardzo się boje bo to pierwsza ciąża o która dosyć długo się staraliśmy. Proszę powiedzcie czy któraś z was miała taka sytuacje ze może to za wcześnie i dlatego nie słyszący? Proszę was o rady bo zwariuje sama ze sobą .
pozdrawiam buziaki
 
reklama
Rozwiązanie
@Wiki6789 nie trać nadziei, czasami ginekolog nie ma tak dobrego sprzętu jak gabinet USG do którego możesz się wybrać na badanie. Czasami kilka dni robi ogromną różnicę i serduszko na pewno się pojawi. Ściskam
Mam naprawdę nadzieje ponieważ dobrze się czuje nic mi się nie dzieje ale wiadomo jest ten strach tym bardziej gdzie id dostatniej miesiączki to już 9 tydzień zaczynam z usg było 7 także mam tylko nadzieje ze serduszko zabije mocno i ze będzie wszystko dobrze , ale bardzo dziekuje za te słówa ściskam mocno
Hej dziewczyny , potrzebuje jakiejś porady bo zwariuje
Zaszłam w ciąże ostatnia @ miałam 28 września. Byłam u lekarza dwa dni temu ona zrobiła usg 7 tydzień wyszło i ze nie może znaleźć serduszka. Nie pytała prawie o nic i szczerze czułam się taka ignorowana przez lekarza bo nawet mówiłam jej o bólach brzucha które miałam na początku teraz są takie raczej normalne wiec się nie martwię ale ona powiedziała ze nie może znaleźć serduszka ze bardzo mało widać bo jest bardzo na dole nie wiem co myśleć w następnym tygodniu jadę do innego lekarza czy serduszko za bije jeszcze? Bardzo się boje bo to pierwsza ciąża o która dosyć długo się staraliśmy. Proszę powiedzcie czy któraś z was miała taka sytuacje ze może to za wcześnie i dlatego nie słyszący? Proszę was o rady bo zwariuje sama ze sobą .
pozdrawiam buziaki
Hejka ja też ostatnią miesiączkę miałam 28 września ale u mnie 9 tydzień. 🙄
W poniedziałek idę na USG i musi już być serduszko.
Jakie masz długie cykle i jesteś pewna że to 7 tydzień?
 
Hej no ostatnia była 28 września z usg wyszło 7 tydzień z moich obliczeń teraz 8,4 dni
Zazwyczaj wcześniej miałam 28 dniowe cykle chodź właśnie zanim zaszłam w ciąże chwile przed tym miałam małe spóźnienia ponieważ dwa lub miesiąc przed miałam cykl 35 dniowy pierwszy raz dlatego nie wiem teraz czy owulacja się przesunęła czy jak ale bardzo się martwię bo nie ma Akcji serduszka chociaż miałam bile raczej normalne bóle brzucha jajniki itp to krwawień plamien ani nic podobnego w ogóle ostatnio pierwszy raz Pojawily się u mnie mdłości
 
Hej no ostatnia była 28 września z usg wyszło 7 tydzień z moich obliczeń teraz 8,4 dni
Zazwyczaj wcześniej miałam 28 dniowe cykle chodź właśnie zanim zaszłam w ciąże chwile przed tym miałam małe spóźnienia ponieważ dwa lub miesiąc przed miałam cykl 35 dniowy pierwszy raz dlatego nie wiem teraz czy owulacja się przesunęła czy jak ale bardzo się martwię bo nie ma Akcji serduszka chociaż miałam bile raczej normalne bóle brzucha jajniki itp to krwawień plamien ani nic podobnego w ogóle ostatnio pierwszy raz Pojawily się u mnie mdłości
Radzę Ci odwiedzić jeszcze innego ginekologa który zrobi usg i przedstawi swoją opinię.
Może akurat inny będzie miał lepszy sprzęt i znajdzie serduszko.
 
Właśnie zmienia lekarza ponieważ teraz byłam prywatnie u takiej Pani niestety nic się nie dowiedziałam nic totalnie nic o nic nie pyta nic mi nie pokazała tak naprawdę idąc tam i wychodząc nie wiedziałam co się dzieje ale mimo wszystko martwię się bardzo. To była wizyta której bałam się najbardziej bo już powinno być serduszko Od niej usłyszałam tylko ze nie może znaleźć bo jest bardzo nisko ze na dole i tyle
 
Właśnie zmienia lekarza ponieważ teraz byłam prywatnie u takiej Pani niestety nic się nie dowiedziałam nic totalnie nic o nic nie pyta nic mi nie pokazała tak naprawdę idąc tam i wychodząc nie wiedziałam co się dzieje ale mimo wszystko martwię się bardzo. To była wizyta której bałam się najbardziej bo już powinno być serduszko Od niej usłyszałam tylko ze nie może znaleźć bo jest bardzo nisko ze na dole i tyle
Poszukaj może na znanym lekarzu innego gina w twojej okolicy. Tam masz opinie innych pacjentek.
 
reklama
reklama
Do góry