reklama

komputer dla dziecka?

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Filemonka, 26 Wrzesień 2008.

1. Filemonka

Filemonka Zaciekawiona BB

Co myślicie o tego typou rozrywce dla malucha?? Pozwalacie surfować po internecie?? Ja oczywiście wszystko z umiarem i pod kontrolą, ale myśle że internet to świetna forma zabawy i edukacji dla malucha... :))

2. RozmarzonAnna

RozmarzonAnna Początkująca w BB

Moje siostrzenice zafascynowane są grami na stronie Gry dla dzieci . Strona nie jest za duża, ale z tego co zauważyłam nowości pojawiają się tam 2-3 razy w tygodniu. Sporo kolorowanek, gier w ubieranie itd.

Macie jeszcze jakieś propozycje ?

3. reklama
  4. agnieszka272

agnieszka272 Zaangażowana w BB

Mój synek trochę interesuje się komputerem, ale na razie trzymam go z daleka od internetowych zabaw. Na obecną chwilę uważam że ważniejsza jest dla niego nauka rysowania kredkami, wycinania, ogólnie zajęć manualnych. Nie wydaje mi się żeby malowanki, czy gry internetowe były dobre dla dziecka. Nie wiem czemu to ma służyć. W żaden sposób przecież to dziecka nie rozwija... Nie mówię tu oczywiście o stronach edukacyjnych dla dzieci, bo tam można znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Sama z nich czasem korzystam, drukując dla synka jakieś ćwiczenia czy malowanki. Uważam jednak że dziecko trzeba jak najdłużej trzymać z dala od komputera

5. mafitka

mafitka Początkująca w BB

6. Kasia 79

Kasia 79 Zaangażowana w BB

moja córka lubi ubieranki ze strony wirtualnej polski

7. etyla

etyla Zaciekawiona BB

8. jola28

jola28 Zaciekawiona BB

Przychylam sie do opinii ze gry planszowe to najlepszy pomysł na zabawe dla całej rodziny,to zbliza ojca i syna kiedy graja w gre strategiczna. Kazda planszówke kupuje tu ARATAK

9. Filemonka

Filemonka Zaciekawiona BB

Temat dawno poruszony jednak chciałabym go troszkę odgrzać bo wybieramy się na urodziny do mojego chrześniaka, który ma 8 lat i wiem że uwielbia gry komputerowe dlatego chciałabym mu kupić taki prezent. Czy ktoś może zna się na takich gra i może mi coś polecić dla takiego chłopca? Będe bardzo wdzięczna za pomoc...

10. reklama
  11. kulagovpl

kulagovpl Zaciekawiona BB

Załączniki:

• syrena.png
      syrena.png
      Rozmiar pliku:
      16,7 KB
      Wyświetleń:
      63
  12. kulagovpl

kulagovpl Zaciekawiona BB

Też aktualne wiadomości min. wydarzenie związane z 3 marca ze stroną Kula- MKiDN znajduje się w profilu Facebook:

www.kula.gov.pl | Facebook

Zostań naszym wielbicielem, podpowiadając nam jak jeszcze dostosować stronę do potrzeb dzieci, rodziców i nauczycieli, prowadząc rozmowy na żywo ;)

Poleć forum