reklama

komputer

Od
18 Lipiec 2015
Postów
8
Odpowiedzi
0
#41
Witam serdecznie wszystkie mamy,

Niedawno założyłam nowy kanał na YouTube, na którym dzieci uczą się jak prawidłowo napisać literę pisaną. Piosenki w filmikach polegają na pokazaniu dziecku prawidłowego ruchu ręki podczas pisania z prostą piosenką. U dziecka współpracuje wtedy lewa i prawa półkula mózgowa, co przyśpiesza i ułatwia zapamiętywanie kształtów. Pozwala to szybko i skutecznie nauczyć się prawidłowego zapisu litery oraz pokonać ewentualne trudności w nauce pisania. Oto link: https://www.youtube.com/watch?v=4_MqERBbib4

Mam nadzieję, że mój wpis zachęci kilka mam i spodoba się Waszym dzieciom :)

Gdy dziecko dobrze się bawi, wiedza sama wchodzi do głowy :)

Pozdrawiam serdecznie
Literolandia.TV
 
reklama

karri3

Początkująca w BB
Od
24 Czerwiec 2015
Postów
15
Odpowiedzi
0
#42
Nic dziwnego że dzieci ciagnie do komputera, wszytstkich nas ciagnie, mozna dziecko zaznajamiac z komputrerm ale powoli.
 
Od
23 Lipiec 2015
Postów
10
Odpowiedzi
0
#43
u mnie dzieci trudno jest oderwać od komputera, zawsze cos tam znajdą do roboty, a to internet, a to gry, słuchanie muzyki, mogłyby tak siedziec przed monitorem cały dzien
 
Od
26 Listopad 2013
Postów
219
Odpowiedzi
0
#44
Komputer to ogromna pokusa, w chwili obecnej nawet zdecydowanie większa niż telewizja i kanały z bajkami,dlatego moim zdaniem dobrze jest od samego początku określić jasne zasady dotyczące tego jak długo dziecko może przebywać przed komputerem i konsekwentnie ich przestrzegać.
 

DariaKwia

Zaciekawiona BB
Od
11 Luty 2015
Postów
64
Odpowiedzi
0
#46
Ja mam to szczęście, że mojego nie ciągnie do komputera, jeszcze ;) Za to lubi bawić się tabletem, jednak tu mamy określone zasady. Używa go najczęściej do oglądania bajek, jego ulubiona strona to bajkowa.tv , ale spędzamy na tym zajęciu nie więcej niż 1 h dziennie. No i czasem w coś tam sobie pogra, ale to dosłownie chwilę, kiedy naprawdę nie mogę mu poświęcić 100% uwagi :)
 
Od
6 Sierpień 2015
Postów
40
Odpowiedzi
0
#47
Zgadzam się,ale to dotyczy nie tyko samego komputera,ale i również korzystania z tabletu czy przesiadywania przed telewizorem,wszystko musi mieć swoje granice,szczególnie teraz kiedy rozpoczął się rok szkolny i przybędzie obowiązków,nauki.
 
Od
25 Luty 2015
Postów
94
Odpowiedzi
0
#48
Ciężko odmawiać dziecku gier czy internetu,jednak jeżeli jako rodzice stracimy nad tym kontrole,to potem będzie już coraz gorzej,a dobrze wiemy jakie zagrożenia płyną ze strony świata wirtualnego. Trwając w konsekwencji i określonych godzinach w których nasze dziecko może korzystać z komputera- nic złego nie powinno się stać.
 
reklama
reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/01/2019

Test

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/01/2019

Nowe pytania

Do góry