reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komputery do monitorowania cyklu

Z

zmianak

Gość
Drogie Panie, chciałabym się podpytać czy któraś z was mogłaby mi poradzić w kwestii tych nowoczesnych urządzeń do monitorowania cyklu. Póki co chciałabym z takiego rozwiązania korzystać w celu zapobiegania ciąży. Gdy tak czytam to póki co najbardziej przekonuje mnie cyclotest myway. Któraś z was stosowała, ktoś może coś polecić?
 
reklama
Rozwiązanie
Z
Używam LadyComp od 5 lat i idealnie dotąd się sprawuje. 2 planowane ciąże, praktycznie od razu gdy zaczęliśmy się starać, brak wpadki. Dodatkowo obserwuję też mój "śluz" w razie wątpliwości :)
Dzięki. Po przemyśleniu kupuje lady comp. I cieszę się że twój komentarz mnie umocnił w tej decyzji ;)
Do samego mierzenia temperatury spoko. Jednak na wyciąganie wniosków przez komputer bym się nie odważyła. Jeśli jest opcja by wyświetlał pomiary na jakimś wykresie, aplikacji i mogłabym tam sobie dodawać objawy śluzu to fajnie. Ale niepłodność bezwzględna wolałabym jednak wyznaczyć sama niż polegać na światełko z maszyny, która wszystkiego nie widzi i jest zawodna [emoji6]
 
Używam LadyComp od 5 lat i idealnie dotąd się sprawuje. 2 planowane ciąże, praktycznie od razu gdy zaczęliśmy się starać, brak wpadki. Dodatkowo obserwuję też mój "śluz" w razie wątpliwości :)
 
Używam LadyComp od 5 lat i idealnie dotąd się sprawuje. 2 planowane ciąże, praktycznie od razu gdy zaczęliśmy się starać, brak wpadki. Dodatkowo obserwuję też mój "śluz" w razie wątpliwości :)
Dzięki. Po przemyśleniu kupuje lady comp. I cieszę się że twój komentarz mnie umocnił w tej decyzji ;)
 
Rozwiązanie
Do góry