reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komu Chłopca Komu Dziewczynkę

A u mnie trudno wyczuc czy sie sprawdza....poniewaz poczecie nastapilo albo ostatniego lipca albo 1 sierpnia....no i jezeli patrzec na sierpien to pasuje bo synus, a jesli na lipiec to nie pasuje....:laugh2:
 
reklama
Wiecie co zrobiłam teraz ten drugi test co podała Aneta i wyszło mi, że na 29% bedzie chłopczyk a na 71%, że dziewczynka :-D :laugh2: :-) ach te przesądy hihi
 
Wynik: Na 36% będzie to chłopczyk. Na 64% będzie to dziewczynka.
no dziewczyny zaczynam sie zastanwiac... moze jednak to co widzielismy na usg to byl fotomontaz:eek: bo jakby nie bylo, w obu testach wyszla mi dziewczynka, a ja tu niby na chlopca czekam.
 
Dziewczyny sprawdzajcie dokładnie, chodzi o to że liczą się lata ukończone w chwili zapłodnienia a nie na czas wyznaczonego porodu.
U mnie wszystkim się sprawdziło i mi również. W moim wieku też akurat był jeden miesiąc na chłopca ale my bardzo pragnęliśmy dziewczynki i będzie Niunia :)
Pozdrawiam;-)
 
reklama
mi sie zgadza pierwsza byla dziewczynka i sie zgadza, a teraz zrobilismy wszystko co mozna bylo i czekamy na chlopca, a z obu testow wychodzi ze bedzie chlopiec jesli tylko test za kilka dni pokaze 2 kreseczki
pozdrowka Magda i Karolina (30.07.2004) i moze ktos jeszcze ?
 
Do góry