reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komu Chłopca Komu Dziewczynkę

hej.pisze pierwszy raz jestem w33 tygodniu ciazy . jest to moja druga ciaza. biorac pod uwage tabelke to przy pierwszej sprawdzilo mi sie mial byc synek i urodzil sie synek a teraz sie nie zgadza z tabelki miala byc coreczka a wedlug usg jest chlopiec i praktycznie o niczym innym nie mysle. dziewczyny czy wiecie co urodzila niczka gdyz u niej jest dokladnie tak samo.jestem ciekawa czy slusznie mam nadzieje czy przestac zyc zludzeniami. pozdrawiam.
 
reklama
Czesc JOLA - NICZKA to raczej jeszcze nie urodzila :-D :-D (przynajmnie nic nam na ten temat nie wiadomo)....jak nam wszystkim tutaj, zostalo jej jeszcze okolo 1,5-2 m-ce....;-)
 
jola nacisnij na ten suwaczek-rysuneczek a otworzy ci sie strona i tam postepuj wg klucza, szukaj suwaczka lub w ang wersjii trickera
 
m_ktosia dzieki za odpowiedz
dev093prs__.png
 
hej niczka.na kiedy masz termin u mnie jest na 4 kwietnia.czy ma ci znaczenie czy bedzie to chlopiec czy dziewczynka bo ja pragne corci oczywiscie jesli urodzi sie chlopiec to bede go kochac z calego serca ale narazie zyje nadzieja.pozdrawiam
f0ae68654f.png
 
reklama
czesc dziewczyny. Czytam "Was" od jakiegoś czasu, a dziś zaczęłam się "udzielać" :tak:
Pierwsza ciąża mi się sprawdziła - wychodzi córka i jest córka, natomiast druga - wychodzi syn, a na 95% w moim brzuchu rośnie drugie dziewczę :)
A może jednak.... mój mąż bardzo chce syna- facet ma już już dwie baby w domu, i teraz przydałoby mu się wsparcie, haha

 
Do góry