reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kończąca sie umowa i przedłużenie. Ciąża

SylwiaOR

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2023
Postów
25
Cześć Dziewczyny.
Jestem tu Nowa. Proszę o pomoc. Pracuje w firmie od lutego 2023r. 4 miesiące miałam umowę zlecenie później dostałam 3 miesiące umowę o pracę na okres probny. Jestem w ciazy. Umowę mam do 31.08 później dostane umowę na rok. Po jakim czasie od dostania nowej umowy o pracę na rok mogę iść na l4 ?
 
reklama
Na L4 idzie się z powodów zdrowotnych, a o tym decyduje lekarz. Obawiam się, że nie będzie brał pod uwagę Twojej umowy, tylko stan zdrowia.
 
Ale nadal nie znam na moje pytanie odpowiedzi. Jak bedzie lepiej czy jak teraz pójdę na l4 czy dopiero będzie lepiej jak pójdę gdy podpisze nowa umowę na rok.
Najlepiej będzie jak pójdziesz na l4 wtedy kiedy będziesz miała na nie powód. Czy wcześniej czy później- zależy tylko od tego jak się czujesz.
 
Cześć Dziewczyny.
Jestem tu Nowa. Proszę o pomoc. Pracuje w firmie od lutego 2023r. 4 miesiące miałam umowę zlecenie później dostałam 3 miesiące umowę o pracę na okres probny. Jestem w ciazy. Umowę mam do 31.08 później dostane umowę na rok. Po jakim czasie od dostania nowej umowy o pracę na rok mogę iść na l4 ?
 
Cześć Dziewczyny.
Jestem tu Nowa. Proszę o pomoc. Pracuje w firmie od lutego 2023r. 4 miesiące miałam umowę zlecenie później dostałam 3 miesiące umowę o pracę na okres probny. Jestem w ciazy. Umowę mam do 31.08 później dostane umowę na rok. Po jakim czasie od dostania nowej umowy o pracę na rok mogę iść na l4 ?
W poprzednim wątku otrzymalas odpowiedzi na swoje pytanie. Czego jeszcze oczekujesz? Nie my decydujemy o chorobowym tylko lekarz.
 
Cześć Dziewczyny.
Jestem tu Nowa. Proszę o pomoc. Pracuje w firmie od lutego 2023r. 4 miesiące miałam umowę zlecenie później dostałam 3 miesiące umowę o pracę na okres probny. Jestem w ciazy. Umowę mam do 31.08 później dostane umowę na rok. Po jakim czasie od dostania nowej umowy o pracę na rok mogę iść na l4 ?
Jak już pisałam w Twoim poprzednim założonym przez Ciebie wątku L4 na tym forum to bardzo kontrowersyjny temat, dziewczyny będą gotowe Cię zrównać z ziemią za to, że bez uzasadnienia chcesz iść na L4 😂😂. W odpowiedzi na Twoje zapytanie na L4 możesz iść w każdej chwili. Jeśli firma, w której pracujesz nie zatrudnia więcej jak 20 osób to po 33 dniach będziesz otrzymywać wynagrodzenie od Zusu, pensja to średnia z ostatnich 12 miesięcy, warunek jeśli miałaś odprowadzane składki chorobowe. Umowa będzie trwać do czasu porodu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry